r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DUMo 2.8.4.54

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

DUMo to skrót od Drivers Update Monitor. Jak sugeruje nazwa program służy do monitorowania aktualizacji sterowników zainstalowanych w komputerze.

Galeria programu

Narzędzie jest bardzo intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Z poziomu głównego okna programu DUMo otrzymujemy wykaz dostępnych urządzeń wraz z informacją na temat aktualnej wersji sterownika. Możemy ją dowolnie odświeżać za pomocą właściwego przycisku, a także sprawdzać dostępność aktualizacji. Jednocześnie program na bieżąco śledzi poziom wykorzystania procesora i pamięci operacyjnej naszego komputera.

DUMo bardzo dobrze radzi sobie z wykrywaniem sterowników w zależności od wersji systemu operacyjnego Windows. W zdecydowanej większości przypadków powiadamia o konieczności zainstalowania nowych sterowników tylko wtedy, gdy faktycznie jest to niezbędne (bez żadnych fałszywych alarmów, jak w przypadku innych narzędzi tego rodzaju).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 06.06.2016 13:55

Co to za gówno zamiast instalować sterowniki to się pyta Ile osób w domu, czym się zajmują i takie bzdety. Myślę że waszą stronę DP powinni zlikwidować jako pierwszą.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.