r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DUMo 2.14.0.70

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DUMo to skrót od Drivers Update Monitor. Jak sugeruje nazwa program służy do monitorowania aktualizacji sterowników zainstalowanych w komputerze.

Galeria programu

Narzędzie jest bardzo intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Z poziomu głównego okna programu DUMo otrzymujemy wykaz dostępnych urządzeń wraz z informacją na temat aktualnej wersji sterownika. Możemy ją dowolnie odświeżać za pomocą właściwego przycisku, a także sprawdzać dostępność aktualizacji. Jednocześnie program na bieżąco śledzi poziom wykorzystania procesora i pamięci operacyjnej naszego komputera.

DUMo bardzo dobrze radzi sobie z wykrywaniem sterowników w zależności od wersji systemu operacyjnego Windows. W zdecydowanej większości przypadków powiadamia o konieczności zainstalowania nowych sterowników tylko wtedy, gdy faktycznie jest to niezbędne (bez żadnych fałszywych alarmów, jak w przypadku innych narzędzi tego rodzaju).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 06.06.2016 13:55

Co to za gówno zamiast instalować sterowniki to się pyta Ile osób w domu, czym się zajmują i takie bzdety. Myślę że waszą stronę DP powinni zlikwidować jako pierwszą.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.