Daily Yoga 6.2.20

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Daily Yoga to jedna z najlepszych aplikacji, które pomagają przy ćwiczeniu Jogi. Znajdziemy w niej pełne, kilkudniowe treningi oraz różnej długości sesje tematyczne w postaci filmów.

Z Daily Yoga można korzystać po założeniu konta lub logowaniu przez Facebooka. W bazie znajdziemy programy i sesje tematyczne o różnym stopniu zaawansowania, różnej długości, darmowe i płatne. Wśród darmowych znajdziemy kilkanaście zestawów podstawowych asan, mających na celu redukcję stresu, poprawę elastyczności, trening mięśni brzucha czy wprowadzenie do medytacji. Każdą sesję można przeglądać krok po kroku, by lepiej opanować pozycje.

Każdy zestaw asan został opatrzony komentarzem, a w tle słuchać łagodną muzykę. Głośność muzyki i głosu można regulować osobno, można też używać własnego podkładu z plików w pamięci urządzenia.

Poza możliwością ćwiczenia z wirtualnym trenerem Daily Yoga daje dostęp do różnych funkcji społecznościowych. Można między innymi zdobywać odznaki za wykonane sesje, komentować, dyskutować z innymi użytkownikami i śledzić aktywność innych joginów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: masz karnet na siłownię… i co dalej?

38
09.01.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli pod wpływem noworocznego optymizmu ktoś z Was kupił karnet na siłownię albo postanowił ćwiczyć w domu, ale nie wie co dalej, może sięgnąć po profesjonalny trening na smartfonie. Opisane poniżej aplikacje świetnie nadają się do ćwiczenia w domu lub na siłowni (ze słuchawkami). W każdej z nich znajdziecie program dla nowicjuszy, który pozwoli zbudować podstawy dla dalszych treningów. Workout Trainer firmy Skimble Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza