r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowy Internet w Oleśnicy

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś o godzinie 14 na Rynku w Oleśnicy nastąpiła oficjalna inauguracja usługi darmowego dostępu do Internetu, świadczonego za pośrednictwem technologii WiFi.

Oleśnica jest już kolejnym miastem w Polsce i siódmym położonym na terenie Dolnego Śląska stawiającym na informatyzację przestrzeni publicznej. Trzema miejscami, gdzie działa bezprzewodowy Internet może pochwalić się tylko Wrocław, a teraz i Oleśnica. Jak podaje Edyta Małys, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Oleśnica, nie chcąc ograniczać się tylko do Rynku oraz wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, inwestorów, a przede wszystkim mieszkańców, zdecydowano pokryć zasięgiem darmowego Internetu także plac Zwycięstwa oraz tereny rekreacyjne, gdzie znajduje się oleśnicki Park Wodny ATOL.

Darmowy Internet to kolejny krok w konsekwentnych działaniach Urzędu Miasta zmierzających do zainteresowania inwestorów oraz turystów i realizowania programu: "Oleśnica - miasto w dobrym stylu". Władze miasta już wcześniej wdrożyły systemy elektroniczne, ułatwiające załatwianie spraw w Urzędzie i zmniejszają czas oczekiwania w kolejkach oraz liczbę odwiedzin interesantów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.