Database Browser 5.3.2.10

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Database Browser to łatwy w obsłudze i nieskomplikowany program na licencji freeware (bezpłatny) przeznaczony do przeglądania i modyfikowania baz danych. Charakteryzuje go minimalistyczny interfejs użytkownika.

Database Browser oferuje możliwość nawiązania dowolnej liczby połączeń, a pomiędzy bazami przełączamy się za pomocą jednego przycisku. Umożliwia uruchamianie skryptów SQL, eksportowanie (do CSV, Excela i HTML), importowanie, filtrowanie, grupowanie oraz drukowanie treści. Współpracuje z bazami Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, OleDB, PostgreSQL, SQLite, MS Sql Server Compact, Interbase i Firebird, a także obsługuje ciągi połączeń ODBC.

Program Database Browser dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej (kompatybilnej z systemem operacyjnym Windows) i mobilnej (przygotowanej z myślą o przenośnych dyskach i urządzeniach).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny interfejs, darmowy program
brak polskiej wersji językowej
ocena użytkownika
01.11.2016 11:15 • Recenzja do wersji 5.3.1.9

Prosta i łatwa w obsłudze przeglądarka baz danych. Łączenie z zewnętrznymi i lokalnymi zbiorami bardzo proste i wygodne. Program spełnia swoje zadanie i oferuje obsługę najpopularniejszych rodzajów baz danych. Ponadto program jest darmowy. Plus za rozbudowaną wyszukiwarkę czy zapis wybranych rekordów. Ja nie doświadczyłem żadnych problemów w pracy z programem, choć na początku brak polskiego interfejsu był kłopotliwy. Program godny polecenia.