r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Demotywatory 1.5.8

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe

Demotywatory to oficjalna aplikacja serwisu Demotywatory.pl, za pomocą której można w wygodny sposób przeglądać memy dostępne na łamach tego bardzo popularnego portalu.

Galeria programu

Memy w aplikacji można odkrywać na dwa sposoby: przesuwając palcem po ekranie w prawo lub w lewo, albo klikając w ikonę stosu kart, którą znajdziemy w prawym górnym rogu ekranu. Używając jej, zdjęcia z Demotywatorów będą prezentowane w sposób werytkalny, czyli od góry do dołu. Pod każdym memem widać liczbę pozytywnych i negatywnych ocen, a także ikonę odnoszącą do komentarzy. Z kolei klikając w menu w lewym górnym rogu ekranu, możemy przeglądać memy oczekujące na publikację oraz te zdjęcia, które cieszą się największą popularnością wśród społeczności Demotywatorów. Każdy plik można zapisać w pamięci iPhone'a lub iPada, a także udostępnić go np. na Facebooku.

r   e   k   l   a   m   a

Treści w aplikacji można przeglądać bez potrzeby logowania się, ale gdy zalogujemy się do konta w Demotywatorach możemy skorzystać z dodatkowych możliwości, czyli oceniania memów oraz komentowania ich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.