Demotywatory Demotywatory 1.5.8

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Demotywatory to oficjalna aplikacja serwisu Demotywatory.pl, za pomocą której można w wygodny sposób przeglądać memy dostępne na łamach tego bardzo popularnego portalu.

Memy w aplikacji można odkrywać na dwa sposoby: przesuwając palcem po ekranie w prawo lub w lewo, albo klikając w ikonę stosu kart, którą znajdziemy w prawym górnym rogu ekranu. Używając jej, zdjęcia z Demotywatorów będą prezentowane w sposób werytkalny, czyli od góry do dołu. Pod każdym memem widać liczbę pozytywnych i negatywnych ocen, a także ikonę odnoszącą do komentarzy. Z kolei klikając w menu w lewym górnym rogu ekranu, możemy przeglądać memy oczekujące na publikację oraz te zdjęcia, które cieszą się największą popularnością wśród społeczności Demotywatorów. Każdy plik można zapisać w pamięci iPhone'a lub iPada, a także udostępnić go np. na Facebooku.

Treści w aplikacji można przeglądać bez potrzeby logowania się, ale gdy zalogujemy się do konta w Demotywatorach możemy skorzystać z dodatkowych możliwości, czyli oceniania memów oraz komentowania ich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!