DirectX 10

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DirectX 10 to zestaw bibliotek do wspomagania generowania m.in. grafiki 2D i 3D oraz dźwięku w grach komputerowych. Umożliwia on płynne odtwarzanie multimediów oraz uruchamianie najnowszych gier na komputerach z systemem operacyjnym Windows Vista.

W skład pakietu wchodzą następujące komponenty: DirectX Graphics, DirectDraw, Direct2D, Direct3D, DXGI (DirectX Graphics Infrastructure), DirectWrite, DirectInput, DirectPlay, DirectSound, DirectMusic, DirectShow, DirectSetup, DirectX Media Objects oraz DirectCompute.

Kreator instalacji DirectX automatycznie identyfikuje wersję środowiska operacyjnego na komputerze i instaluję odpowiednio najnowszą edycję biblioteki na niego przeznaczonej.

Uwaga!

  • Podczas instalacji proponowana jest użytkownikowi instalacja paska narzędziowego (toolbara) Bing Bar. Nie jest on wymagany do poprawnego działania biblioteki i odradzamy jego instalację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!