r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Discord - Chat for Gamers 2.2.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

Discord - Chat for Gamers to program, który może przydać się graczom. Służy bowiem do komunikacji w grach i pozwala wysyłać zarówno wiadomości głosowe, jak też tekstowe, opatrzone zdjęciami oraz filmami.

Do korzystania z programu konieczne jest posiadanie konta w serwisie Discord.com. Można to zrobić korzystając z aplikacji, używając do tego celu adresu e-mail.

Po wykonaniu formalności, możemy rozpocząć przygodę z aplikacją Discord. Jej ekran główny poświęcony jest naszym kontaktom w usłudze. Podzielono go na cztery sekcje: Wszyscy znajomi, Znajomi online (wraz z adnotacją, w co obecnie grają), Zaproszenia oczekujące i Użytkownicy zablokowani. Z kolei za pomocą przycisku w prawym górnym rogu ekranu możemy zaprosić do naszej sieci kontaktów innych użytkowników aplikacji.

Dodatkowe możliwości programu ulokowano w menu, które wysuwa się z lewej strony ekranu. Znajdziemy tam przycisk do tworzenia serwera Discord oraz umożliwiający dołączenie do serwera znajomego, a także wyszukiwarkę wątków rozmów prowadzonych za pomocą aplikacji. W tym menu możemy też całkowicie wyciszyć dźwięki oraz skonfigurować program. Program pozwala regulować automatycznie poziom czułości na dźwięk i redukować szumy, a także tłumić zakłócenia. Możemy też regulować ręcznie poziom głośności.

W Discord możemy prowadzić rozmowy z pojedynczymi znajomymi lub w grupach, wysyłać dźwięk, jak też np. filmy lub zdjęcia w wiadomościach tekstowych. To sprawia, że aplikacja może być dobrą alternatywą dla tych, którzy podczas grania rozmawiają np. przez Skype'a.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.