r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DivX Plus Web Player 2.1 beta 2

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DivX Plus Web Player to odtwarzacz multimedialny do obsługi wideo w Sieci. W jego skład wchodzi dodatek DivX HiQ do odtwarzania materiałów we Flashu.

Program umożliwia odtwarzanie materiałów wideo we Flashu - na przykład klipów zamieszczanych w serwisie YouTube. Co ciekawe, DivX HiQ nie zastępuje interfejsu Flash Playera, a wprowadza oddzielny pasek do obsługi wideo. Aplikacja obsługuje popularne serwisy wideo jak na przykład YouTube, Vimeo, DailyMotion, MetaCafe. Pełna lista witryn dostępna jest na stronie DivX Labs. Program oferuje też lepszą jakość odtwarzania, szczególnie w formatach HT (720p czy 1080p). Kolejnym atutem DivX HiQ ma być mniejsze zużycie baterii w laptopach. Oprócz Flasha, program obsługuje również tag <video> w standardzie HTML5. Aplikacja obsługuje takie przeglądarki internetowe jak Internet Explorer 8 czy Safari.

Aplikacja po zainstalowaniu dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej Internet Explorer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 10.12.2010 22:08

Bojio - wiem, ale i tak nie działa. Komuś działa na Firefox 3.6? Na ich stronie: http://www.divx.com/en/software/divx-plus/web-player - piszą, że zużycie z 83% spada do 41%.

  #2 10.12.2010 19:18

@senny103 - Pisze jak .....Aplikacja po zainstalowaniu dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej Internet Explorer.

  #1 10.12.2010 18:43

niestety nie działa YouTube na Firefox 3.6.13 w tym pluginie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.