DivX Pro za darmo w świątecznym prezencie

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma DivX Networks przygotowała darmową wersję aplikacji DivX Pro w specjalnej, limitowanej ofercie świątecznej.

Najnowszy kodek w wersji 6.8 bazuje na standardzie kompresji MPEG-4. Umożliwia skompresowanie filmu MPEG-2 (format DVD) do 10 procent wyjściowej wielkości, są to nawet 40 % lepsze rezultaty w tym zakresie niż w przypadku wersji 5.x. Najnowsza wersja przede wszystkim jednak oferuje funkcjonalności znane z filmów DVD czyli możliwość nagrania wielu ścieżek audio (potencjalnie np.: nagrania różnych wersji językowych), można również stworzyć interaktywne menu znane z filmów DVD, a także dzielić film na rozdziały.

Dodatkowo najnowsza wersja DivX została wzbogacona o obsługę napisów XSUB. DivX obsługuje również standard HD (umożliwia kompresję i odtwarzanie w rozdzielczości 1920x1080). DivX Play Bundle 6 zawiera oprócz najnowszego kodeka prosty odtwarzacz pozwalający na wykorzystanie możliwości szóstki.

Osoby zainteresowane pobraniem darmowej wersji DivX Pro 6.8 odsyłamy do specjalnej strony przygotowanej przez producenta. Program dostępny jest w czasie limitowanym, dlatego należy pospieszyć się z zarejestrowaniem swojej kopii.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieOdcisk palca w dowodzie osobistym. Wszyscy będziemy brać przykład z Władimira Putina