DmitriRender 3.0.0.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DmitriRender to filtr DirectShow, którego zadanie polega na konwertowaniu liczby klatek w czasie rzeczywistym, co pozwala na znacznie bardziej komfortowe odtwarzanie filmów i innych materiałów wideo na komputerze.

Narzędzie wykorzystuje funkcję interpolacji klatek, czyli generuje pośrednie klatki animacji pomiędzy tymi, które są już dostępne, tworząc w ten sposób wyjątkowo płynny obraz (opcję tę można sprawdzić w Media Player Classic Home Cinema, czyli MPC-HC). Rozwiązanie to dotychczas było znane wyłącznie posiadaczom drogich sprzętów wyposażonych w tę nowoczesną technologię, a niedawno pojawiło się również w darmowym programie SmoothVideo Project, który możecie pobrać z naszego serwisu.

DmitriRender robi użytek z nowoczesnych kart graficznych i wymaga posiadania układu firmy NVIDIA, AMD lub Intel, który obsługuje biblioteki DirectX 11 lub nowsze. Wspiera zarówno 32, jak i 64-bitowe systemy operacyjne. Algorytm programu dostosowuje się jednak do możliwości karty graficznej i określonego pliku wideo, więc umożliwia pracę na wolniejszych układach. Warto zaznaczyć, że narzędzie praktycznie nie obciąża procesora.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!