reklama

Dni IT 2009 w Opolu już za tydzień

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 21-22 kwietnia, w Opolu, odbędzie się konferencja Dni IT 2009. Partnerami tegorocznej, 5 już edycji, są m.in. IBM, AMD i Oracle.

Dni IT to dwudniowa, cykliczna konferencja mająca na celu popularyzowanie wiedzy na temat nowych technologii oraz ukazanie nowych kierunków rozwoju branży IT. Co roku prelekcje cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród studentów jaki i wśród specjalistów z różnych dziedzin informatyki. Agenda spotkania obejmuje kilkanaście sesji, które poprowadzą specjaliści z IBM, AMD, Oracle, MSI, Atel Electronics, Embarcardeo Technologies i CDProjekt. Będzie można posłuchać m.in. o Smarter Planet czyli wizji budowy mądrzejszego świata w rozumieniu IBM, blaskach i cieniach renderów, technologiach serwerowych IBM Power czy rozwiązaniach AMD dla graczy.

Tegoroczne Dni IT będą odbywać się w dniach 21-22 kwietnia w Auli Politechniki Opolskiej w Zespole Dydaktycznym "Łącznik" przy ulicy Mikołajczyka 16. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. W tym roku w przededniu konferencji dodatkowo odbędą się także Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym.

Organizatorem konferencji są Studenckie Koła Naukowe InFormat oraz TeamBit działające przy Politechnice Opolskiej. Vortal dobreprogramy tradycyjnie już jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.dniit.pl.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić