r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DreamSpark - za darmo także dla uczniów szkół średnich

Strona główna Aktualności

DreamSpark to program skierowany do studentów na całym świecie, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu. Umożliwia on uzyskanie całkowicie bezpłatnie licencji na oprogramowanie programistyczne. Teraz został rozszerzony także o szkoły średnie.

Przypomnijmy, że w ramach programu DreamSpark Microsoft oferuje nieodpłatnie licencje edukacyjne między innym na oprogramowanie Visual Studio 2008 Professional, SQL Server 2008 Developer, Windows Server 2008 Standard, Expression Studio 2, Robotics Developer Studio 2008 i XNA Game Studio 3.0. Przed powstaniem programu DreamSpark część tego oprogramowania była wprawdzie dostępna po obniżonych cenach, jednak tylko dla studentów. Od dzisiaj DreamSpark jest osiągalny także dla uczniów szkół średnich, podobnie jak dotychczas w przypadku studentów, całkowicie za darmo.

W przeciwieństwie do studentów, uczniowie szkół średnich nie mogą jednak samodzielnie zweryfikować swojego prawa do uczestnictwa w programie - w związku z tym samodzielnie nie mogą pobierać oprogramowania. Wystarczy jednak, że administrator szkoły zarejestruje ją w programie. To sprawi, że szkoła otrzyma zestaw kluczy i będzie mogła rozdawać je zainteresowanym uczniom. Ci następnie będą mogli sami pobrać oprogramowanie ze strony DreamSpark.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.