Driver Magician Lite 5.4

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Magician Lite to darmowa wersja małego narzędzia przeznaczonego do tworzenia kopii zapasowych sterowników zainstalowanych w systemie Windows.

Program może być bardzo przydatny w przypadku instalacji nowszych sterowników, które mogą nie działać tak stabilnie jakbysmy tego oczekiwali. Driver Magician Lite dostarcza użytkownikowi także podstawowych informacji dotyczących pochodzenia danych bibliotek w postaci ścieżki lokalizacji na dysku, nazwy wydawcy, numeru wersji itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy,wykrywa wszystkie sterowniki,na czerwono podkreśla te które nie są zintegrowane z Windowsem,możliwości wyboru sterownikó do skopiowania
Brak możliwości robienia instalatorów,nie posiada niektóych funkcji wersji pełnej
ocena użytkownika
20.06.2014 22:42 • Recenzja do wersji 4.26

Witam,Driver Magician Lite to doskonały program do robienia kopi zapasowych sterowników, z jego pomocą zrobienie kopi sterowników zajmuję kilka sekund. Program zaznacza na czerwono wszystkie sterowniki nie zintegrowane z systemem Windows(te które warto skopiować) co jest ogromną zaletą dla laików(skąd szary człowiek ma wiedzieć, jakie sterowniki są w Windowsie a które nie ?) Driver Magican lite ma przejrzysty interfejs z pełną możliwością wyboru jakie sterowniki chcemy skopiować.Program pomógł mi przy skopiowaniu sterowników(robiłem reinstalacje systemu od nowa)
Jedyną wadą jest brak kilku funkcji z wersji płatnej, lecz nie ma nic za darmo :-} jako darmowe zastosowanie driver magican sprawdza się w 100%
Ocena: 5/5 Program spełnił moje oczekiwania