r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dziś GG dla Androida, niedługo dla iPhone'a

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś operator komórkowy PTC (ERA) wprowadził do sprzedaży pierwsze w Polsce urządzenie mobilne działające z platformą Android. Również dziś Gadu-Gadu udostępniło specjalną edycję komunikatora przeznaczoną dla Androida.

Komunikator na Androida ma podstawowe możliwości znane z Gadu-Gadu, takie jak: import i eksport kontaktów z serwera, zarządzanie kontaktami (dodawanie, edycja i usuwanie), rozmowy w zakładkach, wysyłanie i odbieranie obrazków.

Komunikator Gadu-Gadu pracuje cały czas "w tle" innych aplikacji uruchomionych w telefonie, dzięki czemu użytkownik może być stale w kontakcie ze znajomymi z GG. Dodatkowo aplikacja została tak przygotowana, aby pobierać jak najmniej baterii i dzięki temu służyć jak najdłużej. GG dla Androida pobierać można z poziomu telefonu (Android Market).

Jak zapewnia producent Gadu-Gadu to jedynie początek, rozwijane są wersje na iPhone'a oraz Windows Mobile. Niewątpliwie wydania dla innych platform nie są pieśnią odległej przyszłości. Już dziś na appleblog.pl można zobaczyć screeny z wersji GG dla iPhone'a. Wg naszych informacji screeny są autentyczne, niewątpliwie więc miłośnicy iPhone'ów już niedługo również będą mogli porozmawiać przez GG.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.