EF CheckSum Manager 2021

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

EF CheckSum Manager to niewielkie narzędzie przeznaczone do sprawdzania sum kontrolnych plików, pozwalając tym samym upewnić się, że spójność danych została zachowana i są one kompletne.

Poza tym, że dzięki porównaniu sum kontrolnych możemy mieć pewność, że proces ściągania lub kopiowania się powiódł, możemy także zabezpieczyć się przed ewentualnymi modyfikacjami, które mogły zostać wprowadzone np. do aplikacji lub skompresowanego pakietu przez osoby trzecie. Program pozwala na sprawdzenie spójności danych poprzez sumy kontrolne MD5, SHA1 oraz SFV.

Pod względem obsługi, EF CheckSum Manager przypomina korzystanie z Eksploratora Windows - okno aplikacji podzielone jest na dwa główne panele. Lewy pozwala na przeglądanie zawartości dysków twardych i innych nośników celem odnalezienia plików do sprawdzenia, podczas gdy prawy panel dostarcza wszystkich potrzebnych danych o wybranym pliku. Jak w zasadzie każda aplikacja tego producenta, także i ta oferuje przyzwoite możliwości konfiguracyjne, w tym zmiany kolorów, kroju i wielkości czcionki.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!