r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EF CheckSum Manager 8.80

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria

EF CheckSum Manager to niewielkie narzędzie przeznaczone do sprawdzania sum kontrolnych plików, pozwalając tym samym upewnić się, że spójność danych została zachowana i są one kompletne.

Galeria programu

Poza tym, że dzięki porównaniu sum kontrolnych możemy mieć pewność, że proces ściągania lub kopiowania się powiódł, możemy także zabezpieczyć się przed ewentualnymi modyfikacjami, które mogły zostać wprowadzone np. do aplikacji lub skompresowanego pakietu przez osoby trzecie. Program pozwala na sprawdzenie spójności danych poprzez sumy kontrolne MD5, SHA1 oraz SFV.

Pod względem obsługi, EF CheckSum Manager przypomina korzystanie z Eksploratora Windows - okno aplikacji podzielone jest na dwa główne panele. Lewy pozwala na przeglądanie zawartości dysków twardych i innych nośników celem odnalezienia plików do sprawdzenia, podczas gdy prawy panel dostarcza wszystkich potrzebnych danych o wybranym pliku. Jak w zasadzie każda aplikacja tego producenta, także i ta oferuje przyzwoite możliwości konfiguracyjne, w tym zmiany kolorów, kroju i wielkości czcionki.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 04.08.2017 12:26

Po co płacić? Buy now $14.00
Za co? mamy przecież na DP maluśki program, którym można sprawdzać sumy kontrolne kilku gigabajtów instalatorów choćby ISO windowsów.
https://www.dobreprogramy.pl/HashMyFiles,Program,Windows,57447.html

Autor edytował komentarz w dniu: 04.08.2017 12:29
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.