r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EPUB to MOBI

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EPUB to MOBI jest niewielkim, bardzo prostym w obsłudze narzędziem skierowanym do posiadaczy czytników Kindle. Pozwala ono szybko i wygodnie przekonwertować książki w wersji elektronicznej zapisane w formacie ePub do formatu mobi, który obsługiwany jest przez urządzenia Amazona.

Galeria programu

Praca z programem ogranicza się jedynie do wczytania ebooków, które chcielibyśmy przekonwertować. Przy jego użyciu możliwe jest przetwarzanie zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów. Aplikacja EPUB to MOBI automatycznie wyodrębnia z dokumentu ePub całą jego zawartość, poddaje ją analizie, stosuje odpowiednie formatowanie i zapisuje do formatu mobi. Narzędzie wspiera skróty klawiszowe i charakteryzuje się bardzo dużą szybkością działania.

Uwaga!

  1. Narzędzie EPUB to MOBI do poprawnego działania wymaga komponentu KindleGen.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #8 23.02.2016 20:59

I takie programy uwielbiam. Mały prosty i bez zbędnych funkcji. Właśnie w prostocie tkwi siła tego programu. Program zrobił swoje szybko i co ważne prawidłowo. Kolejny program, który mogę polecić.

  #7 12.02.2016 20:35

@Anonim (niezalogowany): fascynujce

znik   6 #6 31.07.2014 15:51

zainstalowalem bez problemu, i odpaliłem raz, zamknąłem. dodałem tego dodatkowego execa. ponownie otworzyłem, i konwertuje z epub do mobi jak burza. system windows7 64bit enterprise.

  #5 04.06.2014 20:54

Naprawdę nie wiem dlaczego niektórym to nie działa. Od razu udało mi się przekonwertować plik.

  #4 01.04.2014 20:18

NIestety, ale mimo wykonania wszystkich instrukcji, nadal nie działa. Wyskakuje komunikat: "Failed to create output file from E:/.....epub", czyli historia już znana.

j709   3 #3 13.01.2014 22:32

Przykro mi bardzo. Wykonałem wszystkie dyspozycje, kindlegen.exe przekopiowałem do folderu EPUBtoMOBI. Uruchomiłem, wskazałem plik epub, tę samą a w powtórce inną lokalizację pliku skonwertowanego - I NIC. Bo tylko taki komunikat: "Failed to create output file from E:/.....epub". Powtórzyłem sciąganie pliku epub z Virtualo.pl gdzie go kupiłem. Efekt ten sam. Gdzie tkwi błąd?

  #2 23.12.2013 10:50

A ja chce w druga strone. Jest to mozliwe?

  #1 17.08.2013 14:24

A ja niczego nie muszę konwertować. Mój czytnik obsługuje oba formaty oraz .doc, docx, .rtf, .txt i jeszcze parę innych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.