EPUB to MOBI EPUB to MOBI

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EPUB to MOBI jest niewielkim, bardzo prostym w obsłudze narzędziem skierowanym do posiadaczy czytników Kindle. Pozwala ono szybko i wygodnie przekonwertować książki w wersji elektronicznej zapisane w formacie ePub do formatu mobi, który obsługiwany jest przez urządzenia Amazona.

Praca z programem ogranicza się jedynie do wczytania ebooków, które chcielibyśmy przekonwertować. Przy jego użyciu możliwe jest przetwarzanie zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów. Aplikacja EPUB to MOBI automatycznie wyodrębnia z dokumentu ePub całą jego zawartość, poddaje ją analizie, stosuje odpowiednie formatowanie i zapisuje do formatu mobi. Narzędzie wspiera skróty klawiszowe i charakteryzuje się bardzo dużą szybkością działania.

Uwaga!

  1. Narzędzie EPUB to MOBI do poprawnego działania wymaga komponentu KindleGen.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!