r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ESET Cyber Security 6.5.600.3

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

ESET Cyber Security to odmiana dobrze znanego programu zabezpieczającego, przeznaczona dla Maków. W nim znajdziemy dodatkowa warstwę ochrony przed wirusami, komponentami szpiegującymi i atakami mającymi na celu zdobycie wrażliwych danych. Ponadto program może podjąć próbę „wyleczenia” zainfekowanych plików, czyli usunięcia z nich złośliwego kodu.

Galeria programu

ESET Cyber Security w czasie rzeczywistym chroni i monitoruje lokalne dane oraz połączenie z Internetem. Ochrona dostępu do stron internetowych i poczty działa na określonych przez użytkownika portach. Za pomocą mechanizmów heurystycznych ThreatSense oraz skanera w chmurze Live Grid monitoruje pobrane pliki oraz załączniki pocztowe. Ponadto połączenia mogą podlegać ochronie antyphishingowej, dzięki której program zablokuje próby wyłudzenia naszych danych.

Lokalne pliki także są chronione przez ThreatSense i skaner Live Grid. Skanowanie może odbywać się gdy plik jest zapisywany na dysku, otwierany bądź wykonywany. Program może także zablokować możliwość korzystania z nośników wymiennych oraz sprawdzić, czy procesy systemu mają dobrą reputację i czy złośliwy program nie działa właśnie w tle. Podejrzane pliki, których ESET Cyber Security nie jest w stanie rozpoznać, można wysłać do analizy.

ESET Cyber Security umożliwia także skanowanie komputera na żądanie, przy czym dzięki „inteligentnemu” profilowi skanera proces ten jest szybszy niż u konkurentów. Można także tworzyć własne profile i skanować jedynie wybrane pliki i foldery, korzystając z niestandardowych opcji. Program może tylko wykryć zagrożenia lub wykryć i podjąć próbę wyleczenia zainfekowanych plików.

Podczas instalacji programu można zdecydować, czy ma monitorować komputer w poszukiwaniu potencjalnie niechcianych programów oraz czy ma brać udział w zbieraniu danych dla Live Grid. W opcjach programu można także stworzyć dla niego harmonogram działania i przeglądać dzienniki zdarzeń.

Wersja testowa programu działa przez 30 dni bez żadnych ograniczeń. Po uruchomieniu program prosi o darmową aktywację, ale nie jest to konieczne do przetestowania jego możliwości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
K77Paul   4 #4 08.01.2017 10:25

@Anonim (niezalogowany): ESET problem rozwiązał nowe oprogramowanie działa prawidłowo http://www.eset.pl/Pobierz/pelne/ESET-Cyber-Security-Pro

  #3 06.01.2017 22:54

@K77Paul: Mam to samo.

K77Paul   4 #2 18.12.2016 12:22

Mac OS Sierra - problem z ESET Cyber Security Pro. Oprogramowanie nie uruchamia się z systemem ("nie można otworzyć programu. Program nie odpowiada"). Po zgłoszeniu do pomocy technicznej Eset otrzymałem link do zainstalowania wersji zwanej prerelase (wydanie przed planowaną premierą), która jest tylko w wersji EN. Czy ktoś z użytkowników ma problem z Esetem?

Dementor   37 #1 20.01.2016 19:16

Tej klasy produktów za darmo na Maka. Super sprawa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.