EaseUS Partition Master EaseUS Partition Master 15.8 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Partycjonowanie i zarządzanie HDD
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EASEUS Partition Manager Free Edition to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do zarządzania partycjami Windows stanowiąca idealną alternatywę dla aplikacji Norton Partition Magic.

Program oferuje takie funkcje jak zmiana rozmiaru i przesuwnie partycji bez utraty danych, tworzenie, usuwanie i formatowanie partycji w kilku prostych krokach, podgląd właściwości dysków i partycji, ustawianie aktywnej partycji, kopiowanie partycji czy w końcu ukrywanie partycji. Jak zapewnia producent, dane są całkowicie zabezpieczone podczas wykonywania wymienionych funkcji.

Co istotne, EASEUS Partition Manager wyświetla podgląd podziału dysku przed dokonaniem ostatecznych zmian, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad wprowadzanymi zmianami. Kolejnym walorem narzędzia jest obsługa urządzeń RAID i dysków twardych o pojemności od 2 GB do 2 TB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy
zawsze coś zepsuje
ocena użytkownika
08.03.2017 21:07 • Recenzja do wersji 11.10 Free Edition

Coś jest nie tak z tym programem. Partycja nim utworzona szwankuje. Nie ma np. dostępu do plików, system spowalnia, czasem brak dostępu w ogóle do dysku logicznego. Odkąd pamiętam gdy używałem Easeusa coś było nie tak. Teraz partycje porobione Active@ i wszystko ruszyło. Minus taki, że UTRATA 100% danych z dysku, bo nawet się nie dało przekopiować na inny dysk = BRAK DOSTĘPU.

darmowy
mocno ograniczony
ocena użytkownika
11.06.2016 21:15 • Recenzja do wersji 11.0 Free Edition

Program w swojej darmowej wersji posiada jedynie najniezbędniejsze funkcje - założy, usunie lub zmieni rozmiar partycji NTFS/FAT16/32/64 - i to tyle. Obsługi choćby podstawowych linuxowych formatów brak, wobec czego na tle równie dawmowej konkurencji, jak choćmy MiniTool Partition Wizard wypada blado. Dodatkowe punkty ujemne za próbę wciśnięcia niechcianego śmiecia.