r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Emby Server 3.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Emby Server to serwer multimedialny, dzięki któremu będziemy mieli dostęp do ulubionych filmów, seriali i muzyki na dowolnym urządzeniu.

Galeria programu

Zasada działania Emby Server jest bardzo prosta. Po zalogowaniu na konto użytkownika narzędzie automatycznie konwertuje i strumieniuje obraz "w locie" na wybrane urządzenie, dzięki czemu niezależnie od formatu pliku, możemy obejrzeć posiadany film na komputerze, laptopie, tablecie lub jakimkolwiek innym urządzeniu przenośnym bądź też odtworzyć muzykę lub dowolny plik multimedialny.

Wbudowane, proste w obsłudze narzędzia oparte na sieci web oferują łatwe zarządzanie multimediami (edycja, wyszukiwanie, itd.). Dodatkowo za sprawą Emby Server można łatwo kontrolować dostęp do zawartości po udostępnieniu biblioteki młodszym użytkownikom (np. dzieciom) między innymi poprzez użycie funkcji zdalnej obsługi aplikacji.

Emby Server pozwala na synchronizowanie multimediów użytkownika przy wykorzystaniu zapisywania danych "w chmurze" w celu utworzenia kopii zapasowej, archiwizacji danych i konwersji. Na uwagę zasługuje także synchronizacja mobilna. W tym przypadku mamy do czynienia z synchronizacją multimediów pomiędzy wszystkimi urządzeniami, co umożliwia łatwe odtwarzanie plików w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.