Endomondo Sports Tracker

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Endomondo Sports Tracker to aplikacja do śledzenia aktywności sportowej użytkownika. Dzięki niej możliwe jest dokładne monitorowanie własnych treningów, wymiana informacji o uprawianym sporcie ze znajomymi, a także podejmowanie wyzwań sportowych. Jest to zaawansowane narzędzie mierzące aktywność, a zarazem rozbudowana sieć społecznościowa dla osób aktywnych fizycznie.

Podstawowym zadaniem Endomondo jest rejestrowanie informacji o aktywności fizycznej – po wybraniu odpowiedniego typu treningu (np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze), aplikacja rozpoczyna monitorowanie aktywności za pomocą układu GPS, oraz opcjonalnych czujników podłączanych do urządzenia. Pozwala to na zbieranie informacji o przebytej drodze, czasie ćwiczenia, a także spalonych kaloriach. Dzięki wykorzystaniu GPS i map Google możliwe jest przedstawienie przebytej drogi w formie graficznej. Dzięki możliwości ręcznego ustalania danych, aplikacja może także zbierać dane np. z siłowni lub jazdy na rowerze stacjonarnym. Miernik pozwala również na ręczne ustalenie określonego celu, a następnie będzie kierował do niego użytkownika poprzez komunikaty głosowe.

Endomondo to również swoista sieć społecznościowa ludzi aktywnych fizycznie. Aplikacja pozwala na obserwowanie znajomych, dzielenie się z nimi własnymi wynikami, a także podejmowanie wyzwań. Wśród tych znajdziemy nie tylko wyzwania rzucane przez znajomych, ale również konkursy i akcje charytatywne organizowane przez różne firmy. Aplikacja pozwala także na szybkie dzielenie się wynikami w innych sieciach społecznościowych np. Facebooku. Wyniki użytkownika są synchronizowane z kontem internetowym na stronie producenta aplikacji. Aplikacja pozwala na bardzo szybki dostęp do domyślnego odtwarzacza muzycznego, oraz ustawień GPS.

Największym atutem aplikacji jest możliwość skorzystania z czujnika prędkości i kadencji w rowerze, a także pulsometrów wyposażonych w ANT+ w celu zbierania dokładniejszych informacji. W wypadku przerw i odpoczynku użytkownik może przerwać mierzenie aktywności poprzez pauzę. W wypadku rzucania wyzwań samemu sobie możliwe jest uruchomienie odliczania, czasu wyznaczonego na uzyskanie określonego celu. Aplikacja jest darmowa, zachęca jednak do wykupienia usługi premium. Udostępnia również jeden widget z informacjami o ostatniej aktywności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #11 31.08.2018 22:03

Czy ktoś mi wytłumaczy co oznacza serduszko i dymek w historii mojego treningu? Bo puchar to wiem co znaczy.

  #10 02.03.2017 15:30

Do Gosi(podglądaczki)
Gdybyś się dowiedziała że ktoś cię podląda to jak byś się czuła ?

  #9 04.07.2016 21:05

Witam serdecznie użytkowników endomondo, mam nadzieję że pomożecie mi w rozwiązaniu "zagadki" związanej z działaniem tej aplikacji. Problem dotyczy częstego wyłączania się tej aplikacji. Podejrzewam że jest to drobny problem związany z ustawieniami, ale bardzo proszę o podpowiedź. Mam oprogramowanie Windows Phone 8.1 Update. Nokia Lucia 635. Pozdrawiam

  #8 24.02.2016 16:43

po włączeniu endomondo urządzenie nie pokazuje przebytego dystansu mimo, że u będącego obok kolegi przebyty dystans jest pokazywany. dlaczego tak się dzieje? Bywa też tak, że dystans jest pokazywany dopiero po jakimś czasie dlaczego tak się dzieje? Będę wdzięczny za konstruktywne wskazówki

  #7 15.02.2016 07:20
  #6 29.11.2015 15:34

@kross1972 (niezalogowany): to zmień

  #5 29.11.2015 15:32

Nie chce mnie zalogować

  #4 17.07.2015 20:12

@eminat: Hej, sprawdź czy masz połączenie z internetem. Tylko tak treningi są rejestrowane.

eminat   8 #3 08.06.2015 15:37

witam, jestem nowym użytkownikiem tej app i mam - jak dla mnie problem, jak skończę trening i zatrzymam tym czerwonym kwadracikiem to jest wszystko ok, ale jak za chwilkę otwieram historię to nie ma zapisanego treningu a razem z bratem biegaliśmy i u niego jest. pozdro

  #2 13.04.2015 16:19

Kiedy przeglądam aktywności znajomych, dodaję komentarze, lajki czy pepki za każdym razem wszystko wraca do początku i za każdym razem muszę od nowa przesuwać listę czego wcześniej nie było a co jest strasznie denerwujące nie mówiąc już, że zupełnie pozbawione sensu. Uważam że ten kto chciał być może usprawnić apkę Endo, bardzo się postarał, żeby skutecznie do niej zniechęcić , wygląd ok ale dzialanie pozostawia wiele do życzenia.

  #1 09.03.2015 15:44

Nie mogę się zalogować na endomondo. Odpowiada że błedne hasło i taki użytkownik już istnieje. Może ktoś wie jak to ogarnąć ???