r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote

Strona główna Android Akcesoria Notesy

Evernote to osobisty notatnik, a właściwie cały „kombajn” do zajmowania się notatkami różnego typu. Poszczególne notatki są tworzone w ramach notatników, te z kolei są synchronizowane w ramach konta Evernote wymaganego do używania aplikacji, dzięki czemu są dostępne również na innych urządzeniach.

Notatki mogą zawierać nie tylko formatowany tekst, w którym dostępne jest kilka opcji edycyjnych, np. pogrubienie, podkreślenie, listy, ale również nagrania dźwiękowe, zdjęcia, zeskanowane dokumenty, tekst dyktowany, załączniki w formie plików, czy tzw. Skitche – dostępne w ramach dodatkowej aplikacji producenta opisane zdjęcia, z naniesionymi opisami i strzałkami wskazującymi konkretne miejsca. Ponadto notatki mogą być tagowane poprzez używanie znaczników, a także powiązywane z konkretnym miejscem dzięki wykorzystaniu map Google.

r   e   k   l   a   m   a

Evernote oferuje dodatkowo cztery różnorodne widgety, które możemy przypiąć do ekranu głównego. Aplikacja jest darmowa, jednak możliwe jest wykupienie abonamentu premium, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do dodatkowych możliwości np. notatniki offline, ochrona PINem, wersjonowanie, oraz zwiększony limit transferu miesięcznego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cyberschowek i organizer w jednym? Evernote i Dysk Google łączą siły

10
OPROGRAMOWANIE 12.05.2016 | Maciej Olanicki

Niedawno opisywaliśmy ważne i przydatne nowości, jakie trafiły do jednego z najpopularniejszych androidowych organizerów, Evernote’a. Dziś mamy kolejne dobre wieści dla jego użytkowników, szczególnie zaś dla tych, którzy wykorzystują jednocześnie również popularny cyberschowek Dysk Google. Oficjalny komunikat na temat tej nowości pojawił się już na oficjalnym blogu deweloperskim Dysku Google. Można się z niego dowiedzieć, że od dziś, zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacji mobilnej na Androida, Evernote będzie obsługiwał Dysk Google. Chodzi przede wszystkim o możliwość…

Nowości w aplikacji Evernote na Androida: pamiętać jest jeszcze wygodniej

9
OPROGRAMOWANIE 06.05.2016 | Maciej Olanicki

Jedną z najbardziej lubianych, najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych aplikacji służących notowaniu i organizacji pracy jest bez wątpienia Evernote. Sprzyja temu także multiplatformowość oraz wzorowa synchronizacja danych między różnymi urządzeniami. Dziś na blogu Evernote’a pojawiła się informacja o istotnych nowościach, jakie trafiły do aplikacji przeznaczonej na Androida. Najistotniejszą nowość stanowi przebudowany skaner dokumentów. Umożliwia on robienie zdjęć wydrukom, a następnie zautomatyzowaną obróbkę, która pozwala uzyskać czytelność i kontrast porównywalne do jakości…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 14.02.2017 01:18

Działał kiedyś, byłem zadowolony, teraz nie da rady brak synchronizacji

macaleks   14 #1 13.09.2015 16:29

Na Windows Evernote pozwala miesięcznie na przesłanie danych o maksymalnym rozmiarze 60 MB. Na urządzeniach mobilnych Premium za frico.Tylko do kiedy.Ciekawostka.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.