r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote dla Androida z trzema nowymi widgetami

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Evernote to popularna usługa do sporządzania notatek i bardzo kompleksowego zarządzania nimi. Już w wersji darmowej oferuje sporo przydatnych narzędzi, a dzięki ostatniej aktualizacji wersji dla systemu Android jej możliwości jeszcze wzrosną.

Wraz z nią użytkownicy aplikacji Evernote otrzymali 3 nowe widgety, dzięki którym w łatwiejszy sposób będą mogli tworzyć notatki i przechodzić do ostatnich zapisków. Trzy nowe widgety to: akcja, pasek akcji i lista. Dwa pierwsze pozwalają umieścić na ekranie głównym najprzydatniejsze skróty do narzędzi (sami decydujemy jakie). Dzięki Liście mamy dodatkowo podgląd na ostatnie notatki, wraz z możliwością szybkiego przejścia do nich.

W przeciwieństwie do poprzednich rozwiązań, dodanie nowych widgetów nie wymaga instalowania kolejnych aplikacji, wszystkie są zawarte w programie Evernote. W wersji dla systemów Android, iOS, Windows Phone, Windows i OS Xznajdziecie go w naszej bazie aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.