r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FaceApp 2.0.15

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

FaceApp to świetna aplikacja do zmiany twarzy na zdjęciach. Selfie jest wysyłane na serwery twórców aplikacji, gdzie sztuczna inteligencja nakłada na nie różne filtry.

W aplikacji można się upiększyć, nadać sobie rysy kobiece, męskie, dziecięce, starcze albo dodać sobie naturalny uśmiech. Aplikacja pozwala też robić kolaże złożone z czterech zdjęć.

Zdjęcie można zapisać lub od razu udostępnić na portalu społecznościowym. Aplikacja może obsługiwać aparat i pomóc zrobić odpowiednie zdjęcie, na którym twarz znajdzie się w środku kadru. Można też skorzystać ze zdjęć zapisanych na rolce.

Efekty pracy sztucznej inteligencji są bardzo wysokie i często trudno odróżnić je od prawdziwych zdjęć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

FaceApp: obróbka zdjęć sieciami neuronowymi sprawi, że się uśmiechniesz

43
15.02.2017  •  Maciej Olanicki

Co jakiś czas mamy do czynienia aplikacjami mobilnymi, które (mimo że zazwyczaj nie są szczególnie praktyczne) powodują globalną manię i na długo zajmują czołowe miejsca w rankingach popularności sklepów z aplikacjami. Tak było między innymi z Prismą. Wygląda na to, że doczekała się ona godnego następcy. A jest nim FaceApp, stworzona przez rosyjskie studio Wireless Lab aplikacja, która okazała się absolutnym hitem wśród użytkowników iOS-a. Również na Twitterze pod hasztagiem #faceapp opublikowane zostały tysiące zdjęć i wciąż pojawiają się kolejne. A można się spodziewać, że szaleństwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.