r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook 80.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Facebook to aplikacja pozwalająca na przyjemne korzystanie na urządzeniach mobilnych z jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych świata.

Galeria programu

Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia, a także filmy. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Klient daje dostęp do aplikacji i gier zgromadzonych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi.

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych w serwisie na bazie naszej listy kontaktów. Aktualizuje ją również o dane znajomych z serwisu internetowego. Dostawca pokusił się o przeniesienie dużej części funkcjonalności do aplikacji mobilnej, dzięki czemu możliwe jest w niej niemal kompletne zarządzanie kontem – zarówno ustawieniami głównymi, jak i bezpieczeństwem, prywatnością, kontrolą widoczności naszych postów, czy nawet blokowaniem wybranych aplikacji.

Oficjalny klient jest skierowany zarówno dla użytkowników zwykłych, jak i osób zarządzających witrynami (fanpage) istniejącymi na łamach Facebooka. Pozwala na dodawanie wpisów, moderowanie i zarządzanie również właśnie jako strona. Aplikacja posiada również wbudowany generator kodów służący do weryfikacji dwuetapowej w wypadku aktywacji tej funkcji w serwisie internetowym Facebook.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook z przyciskami udostępniania innych serwisów. Ta zmiana mówi wiele

9
INTERNET 20.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Facebook znany był dotąd ze skrupulatnego ograniczania integracji z innymi serwisami społecznościowymi, nie zabrakło nawet przypadków blokowania linków prowadzących do konkurencji. Tak było przed dwoma laty z tsu, do którego linki były z serwisu Marka Zuckerberga skrupulatnie usuwane. Jesteśmy świadkami ogromnych zmian zachodzących na Facebooku. Dokonuje się na naszych oczach zapowiadana od miesięcy migracja z treści tekstowych na wideo. Potwierdzają to opisywane przez nas wcześniej negocjacje z wytwórniami muzycznymi, dzięki czemu to właśnie na Facebooku, a nie na YouTube mają pojawiać się…

Facebook z autoodtwarzaniem filmów z dźwiękiem. Oto jak je wyłączyć

32
OPROGRAMOWANIE 15.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

O tym, że Facebook nie na żarty zbroi się do walki z YouTube pisaliśmy już wczoraj. Dziś pojawiły się kolejne informacje potwierdzające, że serwis Marka Zuckerberga zmierza nieuchronnie w stronę serwisu wideo. Na blogu FB ukazał się komunikat o nowych sposobach oglądania filmów na Facebooku. Najważniejszą nowość stanowi domyślnie autoodtwarzanie wideo z dźwiękiem. Dotychczas był on wyciszony, zaś teraz podczas przewijania strumienia aktualności, aplikacja będzie odtwarzać dźwięk z każdego kolejnego filmu. Tym, którzy nie odpowiada taki stan rzeczy, Facebook daje możliwość wyłączenia…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.