Facebook Mentions Facebook Mentions 77.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Facebook Mentions to aplikacja, która służy to nadawania transmisji wideo na żywo i udostępniania ich na Facebooku. Przeznaczona jest dla osób publicznych, jak muzycy, dziennikarze lub politycy, a obecnie korzystać z niej mogą tylko osoby o tożsamości zweryfikowanej przez Facebooka.

Za pomocą Facebook Mentions można uruchomić transmisję na żywo, która będzie widoczna na facebookowym profilu prywatnym lub stronie nadawcy, jeśli zostałą ona zweryfikowana i potwierdzona jako oficjalna. Transmisję można udostępnić nie tylko na FB, ale również na Instagramie i Twitterze. Progrma pozwala też sprawdzić inne wydarzenia transmitowane na żywo za jego pośrednictwem, które są podsumowywane w postaci zbiorczej listy. Więcej informacji o usłudze Facebook Mentions można znaleźć tutaj.

Aplikacja Facebook Mentions jest dostępna za darmo, ale dostęp do wszystkich oferowanych przez nią możliwości jest mocno ograniczony. Niewykluczone jednak, że w przyszłości Facebook zdecyduje się udostępnić ją szerszej grupie odbiorców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!