Fallout Pip-Boy 1.2

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fallout Pip-Boy to kultowy Pip-Boya w wydaniu mobilnym na urządzenia z systemem iOS. Dzięki aplikacji mamy bezpośredni dostęp do wielu danych z gry.

Aplikacja powstała jako dodatek do gry Fallout 4. Logując się na swoje konto możemy z poziomu naszego urządzenia mieć dostęp do statystyk postaci, mapy a nawet mini gier. Wszystko utrzymano w oprawie i klimacie oryginalnego Pip-Boya.

Aby sprawdzić działanie aplikacji przed zakupem gry można skorzystać z trybu demo, który prezentuje wszystkie dostępne w niej opcje. Dodatkowo Fallout Pip-Boy posiada dwa tryby działania. Jeden z nich jest dostosowany do specjalnej nakładki, dostępnej w kolekcjonerskim wydaniu gry. Dzięki niej tak jak bohaterowie serii Fallout Pip-Boya możemy nosić na swoim nadgarstku.

Fallout Pip-Boy to bardzo ciekawe uzupełnienie głównej gry. Dobrze wykonane i utrzymane w duchu całej serii. Obowiązkowa pozycja dla fanów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mimo błędów, Fallouta 4 pokochały miliony. Przestarzała technicznie gra tak wciąga

80
16.11.2015  •  Tomasz Wrzesień

Zeszłotygodniowa premiera gry Fallout 4 zbiera swoje żniwo. Niewyspanie to nie oznaka jesiennego zmęczenia, a dni wolne w pracy nie wynikają wcale z grypy, lecz szybciej napromieniowania z przesiadywania przed monitorem lub telewizorem. Bethesda pochwaliła się, że by sprostać zapotrzebowaniu rynkowemu na tytuł przygotowała ponad 12 milionów egzemplarzy gry o wartości przeszło 750 milionów dolarów. Według wydawcy dzieło pobiło ponadto rekord zamówień przedpremierowych. Na razie to jednak takie chwalenie się na zapas. Nie wspomina się bowiem o poziomie faktycznej sprzedaży, nie ma też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy