File Converter 1.2.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które nie służy wyłącznie do konwertowania plików, ale umożliwia także kompresowanie danych.

Program integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, dzięki czemu zawsze mamy go "pod ręką" i możemy w dowolnym momencie zająć się konwertowaniem pliku bez konieczności uruchamiania dedykowanej aplikacji. Po zaznaczeniu jednego lub wielu plików wystarczy użyć prawego przycisku myszy, wybrać opcję konwertowania i format z rozwijanej listy.

File Converter pozwala na dostosowanie rozwijanego menu kontekstowego do własnych preferencji, dzięki czemu znajdą się w nim jedynie potrzebne formaty plików. Z poziomu głównego okna programu można zdefiniować także wiele innych opcji, jak np. jakość konwertowanego materiału wideo w określonym formacie.

Wśród obsługiwanych formatów plików znajdziemy nie tylko najpopularniejsze, ale i te rzadziej używane – pełna lista jest dostępna na oficjalnej stronie producenta aplikacji File Converter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!