r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

File Converter 1.2.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

File Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które nie służy wyłącznie do konwertowania plików, ale umożliwia także kompresowanie danych.

Program integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, dzięki czemu zawsze mamy go "pod ręką" i możemy w dowolnym momencie zająć się konwertowaniem pliku bez konieczności uruchamiania dedykowanej aplikacji. Po zaznaczeniu jednego lub wielu plików wystarczy użyć prawego przycisku myszy, wybrać opcję konwertowania i format z rozwijanej listy.

r   e   k   l   a   m   a

File Converter pozwala na dostosowanie rozwijanego menu kontekstowego do własnych preferencji, dzięki czemu znajdą się w nim jedynie potrzebne formaty plików. Z poziomu głównego okna programu można zdefiniować także wiele innych opcji, jak np. jakość konwertowanego materiału wideo w określonym formacie.

Wśród obsługiwanych formatów plików znajdziemy nie tylko najpopularniejsze, ale i te rzadziej używane – pełna lista jest dostępna na oficjalnej stronie producenta aplikacji File Converter.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 04.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.