r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox 3 Beta 2 dostępny do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Mozilla poinformowała o przekazaniu do testów drugiej wersji beta swojej przeglądarki internetowej Firefox 3.0.

Firefox 3 Beta 2 to przede wszystkim poprawki związane z bezpieczeństwem przeglądania zasobów internetowych. Autorzy zadbali m. in. o lepszą prezentację faktycznego adresu stron WWW, zabezpieczenie przed komponentami malware, dokładniejsze wyświetlanie błędów SSL, integrację aplikacji antywirusowych z menadżerem pobierania plików i sprawdzanie niepewnych wtyczek.

Dodatkowo w Firefox 3 dodano lepszy menadżer przechowywania haseł, łatwiejszą instalację dodatków, obsługę wznawiania pobierania plików, pełny zoom strony i lepszą integrację z systemami Windows Vista, Linux oraz Mac OS. Poza tym sporo zmian zostało wprowadzonych w silniku aplikacji. Wśród nich znaleźć można nową architekturę wyświetlania czcionek i grafik, obsługę JavaScript 1.8, kilka zmian w renderingu HTML i CSS, menadżera profili kolorów i wsparcie dla aplikacji uruchamianych w trybie offline.

Więcej informacji na temat Firefox 3 Beta 2 znaleźć można na blogu Mozilli. Najnowszą wersję przeglądarki przeznaczonej dla systemu Windows, Linux i Mac OS X można pobrać ze strony projektu. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.