Firefox 2.0 Beta coraz bliżej

Strona główna Aktualności

O autorze

Pierwsza Beta Firefoksa 2.0 zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj udostępniono trzecią wersję kandydującą na miano Bety (RC3), co oznacza, że Beta powinna ukazać się prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, lub na początku następnego.

Nowością w stosunku do poprzedniego testowego wydania jest poprawiona wbudowana ochrona anty-pishingowa, ostrzegająca użytkowników podczas wchodzenia na strony, których budowa może wskazywać na próbę oszustwa. W raz z tym wydaniem pojawiły się także zlokalizowane wydania, także po polsku.

Trzecią wersję kandydującą (RC3) bety Firefoksa 2.0 pobrać można ze strony twórców (dostępne wersje na Windows, Linuksa i MacOS X). Plik z polską wersją dla Windows to firefox-2.0b1.pl.win32.installer.exe. Tradycyjne przypominamy, że niestabilne testowe wydania mogą posiadać błędy i zalecamy ostrożność przy ich używaniu.

Uaktualnienie

Właśnie ukazała się oficjalna wersja beta 1 przeglądarki Firefox 2.0. Najnowszą odsłonę można pobrać ze strony domowej lisa. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może nie działać prawidłowo. Dostępne jest także oficjalne ogłoszenie.

© dobreprogramy
s