Firefox Multi-Account Containers 4.0.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Firefox Multi-Account Containers to oficjalne rozszerzenie do Firefoksa, które pozwala korzystać z izolowanych kontenerów na potrzeby równoległego korzystania z wielu kont w tych samych serwisach, jednocześnie w ramach jednego okna przeglądarki.

Dodatkowym atutem jest możliwość wygodnego dzielenia witryn na różne kontenery, gdzie każdym przypisywane są różne kolory, ikony i opis co pozwoli wizualnie oddzielić strony powiązane na przykład z nauką od tych zawodowych.

Kontenery pojawiły się początkowo w jednym z testowych wydań przeglądarki, a następnie testowane były w ramach projektu Test Pilot.

Uwaga!

Rozszerzenie projektowane jest z myślą o zastosowaniu także w stabilnej wersji Firefoksa 57, ale do tego czasu chętni na instalację w wersji 57 Nightly powinni skorzystać ze specjalnego instalatora udostępnianego przez twórców na Githubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Funkcje wycofane z Firefox Test Pilot – jak je przywrócić?

22
18.09.2017  •  Oskar Ziomek

Przełomowy Firefox 57 coraz bliżej i z czasem coraz więcej funkcji testowych, dotychczas dostępnych tylko w ramach programu Test Pilot trafia do kolejnych etapów rozwoju wersji przeglądarki. Nowe funkcje pojawiają się jednak na różne sposoby: niektóre są bezpośrednio implementowane w kolejnych wydaniach programu, zaś inne udostępniane jako rozszerzenia. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu informacje o trzech z nich: kontenerach, narzędziu do wykonywania zrzutów ekranu oraz Wayback Machine – rozszerzeniu zastępującym No More 404s znane z Test Pilot. Przybliżymy ich funkcjonalność oraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie