Flight Pilot Simulator 3D Free 1.3.6

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flight Pilot Simulator 3D Free to prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na dostarczanie długiej rozrywki. W grze sterujemy rozmaitymi typami maszyn, wykonując kolejne zadania.

Gra potrafi wciągnąć na długie godziny, a wszystko dzięki sporej liczbie misji do odbycia. Każdy poziom zawiera trzy misje główne i jedną finałową. W każdej z nich musimy wykonać zadanie i zdobyć określoną liczbę gwiazdek, aby przejść do kolejnego poziomu. Zadania mają różny charakter i wymagają pilotażu bardzo różnych typów samolotów: awionetek, myśliwców, pasażerskich Boeingów, samolotów wyścigowych i wielu innych.

W grze pojawiają się loterie, dzięki którym zdobywamy wirtualne pieniądze. Można je zdobyć także w trybie Free Flight, w którym wykonujemy zadania zlecone - od lotniska do lotniska. Waluta jest potrzebna, aby kupować kolejne samoloty. Bywa, że niektóre misje wymagają posiadania konkretnego typu maszyny i trzeba mieć na nią fundusze, aby posunąć się dalej.

Sterowanie w grze jest bardzo proste i odbywa się głównie za pomocą obracania smartfonu w lewo lub w prawo. Do dyspozycji są też przyciski wirtualne: do zmiany prędkości, wysuwania podwozia i hamowania. Prostota jest dużą zaletą gry, obok ciekawej, ładnej dla oka i stosunkowo dobrze oddającej oryginalne przestrzenie szacie graficznej.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. Ten krok pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także porównywać je z tymi osiąganymi przez innych graczy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza