Flight Pilot Simulator 3D Free Flight Pilot Simulator 3D Free 2.4.3

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flight Pilot Simulator 3D Free to prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na dostarczanie długiej rozrywki. W grze sterujemy rozmaitymi typami maszyn, wykonując kolejne zadania.

Gra potrafi wciągnąć na długie godziny, a wszystko dzięki sporej liczbie misji do odbycia. Każdy poziom zawiera trzy misje główne i jedną finałową. W każdej z nich musimy wykonać zadanie i zdobyć określoną liczbę gwiazdek, aby przejść do kolejnego poziomu. Zadania mają różny charakter i wymagają pilotażu bardzo różnych typów samolotów: awionetek, myśliwców, pasażerskich Boeingów, samolotów wyścigowych i wielu innych.

W grze pojawiają się loterie, dzięki którym zdobywamy wirtualne pieniądze. Można je zdobyć także w trybie Free Flight, w którym wykonujemy zadania zlecone - od lotniska do lotniska. Waluta jest potrzebna, aby kupować kolejne samoloty. Bywa, że niektóre misje wymagają posiadania konkretnego typu maszyny i trzeba mieć na nią fundusze, aby posunąć się dalej.

Sterowanie w grze jest bardzo proste i odbywa się głównie za pomocą obracania smartfonu w lewo lub w prawo. Do dyspozycji są też przyciski wirtualne: do zmiany prędkości, wysuwania podwozia i hamowania. Prostota jest dużą zaletą gry, obok ciekawej, ładnej dla oka i stosunkowo dobrze oddającej oryginalne przestrzenie szacie graficznej.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. Ten krok pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także porównywać je z tymi osiąganymi przez innych graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!