reklama

Flipside of the divine na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki zapraszamy do zapoznania się z grą Flipside of the divine, tytułem logiczno-zręcznościowym utrzymanym w atmosferze azteckiej mitologii.

Wcielamy się w postać dzielnego wojownika, którego zadaniem jest dotarcie do portalu stanowiącego wyjście z każdej planszy. Rozgrywka opiera się na uważnym manipulowaniu zawieszonymi w boskiej przestrzeni platformami w celu ustawienia ich w sposób umożliwiający ucieczkę.

Na usługach bohatera jest mistyczny orzeł, który potrafi odwrócić do pięciu takich platform. W późniejszych etapach zadanie utrudniają różnoracy przeciwnicy oraz ograniczone możliwości naszego skrzydlatego podopiecznego, a także szereg elementów wpływających na jego lot jak chociażby trąby powietrzne. Gra charakteryzuje się schludną, przejrzystą grafiką oraz dobrym udźwiękowieniem, a dołączony edytor pozwala w prosty sposób tworzyć własne poziomy.

Grę Flipside of the divine można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami vortalowego Pirata i jego Papugi, zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama