Flow for Instagram 3.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flow for Instagram to nieoficjalna aplikacja do obsługi serwisu Instagram. Skupia się na jednym aspekcie, a mianowicie przeglądaniu zdjęć znajomych i interakcji. Za jej pomocą nie dodamy nowych materiałów.

Dzięki takiemu zabiegowi autorzy mogli skupić się na dostosowaniu całego interfejsu pod kątem jak najlepszego i najbardziej wydajnego przeglądania zdjęć i filmów. Ekran główny stanowi mozaika z ostatnio opublikowanych przez naszych znajomych treści. Zaraz obok znajdziemy identycznie wyglądającą zakładkę ulubione, a także zdjęcia z naszej okolicy.

Z poziomu Flow for Instagram możemy komentować, a także oznaczać materiały jako ulubione. Aplikacja obsługuje także powiadomienia. Większość z jej możliwości jest dostępna za darmo, jednak po zakupie wersji premium otrzymamy dodatkowe rozwiązania, takie jak np. obsługę wielu kont. Flow for Instagram stanowi bardzo dobrą alternatywę dla osób, które szukają zamiennika dla oficjalnego klienta, a ich aktywność w serwisie Instagram ogranicza się głównie do przeglądania treści dodawanych przez innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!