Instagram ma awarię. Nie pozwala się zalogować (aktualizacja)

Instagram ma awarię. Nie pozwala się zalogować (aktualizacja)

Instagram
Instagram
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
Oskar Ziomek
25.05.2022 08:36, aktualizacja: 25.05.2022 09:32

Użytkownicy Instagramu od rana zgłaszają problemy z systemem logowania. O ile Instagram sam w sobie działa i pozwala wyświetlać treści zalogowanym już użytkownikom, błąd połączenia sprawia, że wylogowani nie mają jak dotrzeć do swoich kont i postów.

Problemy z Instagramem zgłaszane są w serwisie downdetector od wczesnych godzin rannych. Skala może się wydawać niewielka, ale trzeba podkreślić, że problem dotyczy tylko użytkowników, którzy nie są w danej chwili zalogowani. Inni prawdopodobnie nie wiedzą, że serwis zmaga się z awarią.

Chcąc zalogować się do Instagramu, użytkownik nie dojdzie dalej, niż do samego formularza. Przy próbie logowania pojawia się komunikat "Połączenie z Instagramem nie powiodło się. Sprawdź, czy masz połączenie z Internetem i spróbuj ponownie". Analogiczna usterka dotyczy aplikacji mobilnej. Użytkownicy sygnalizują brak możliwości logowania do Instagramu od około 6:30 - od tamtego czasu pojawiło się już kilkaset zgłoszeń.

Trwa awaria logowania do Instagramu
Trwa awaria logowania do Instagramu© downdetector

Większość raportów spłynęła z największych polskich miast, w tym Warszawy, Wrocławia czy Krakowa. Na tę chwilę trudno powiedzieć, kiedy problem zostanie rozwiązany. Mając na uwadze, że usterka Instagramu utrzymuje się od paru godzin, sprawa może się wydawać poważna. Użytkownicy, którzy chcą pilnie skorzystać z Instagramu, muszą po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja, godz. 9:30

Jak wynika z aktualizowanych na bieżąco informacji w serwisie downdetector, problem z logowaniem do Instagramu został już opanowany. Po godzinie 9:00 liczba raportów zaczęła gwałtowanie spadać, co oznacza, że użytkownicy przestali zgłaszać problemy z logowaniem i obecnie serwis powinien już działać bezproblemowo.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)