r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foodie - Pyszny aparat 2.0.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć

Foodie - Pyszny aparat to aplikacja dla tych, którzy lubią tworzyć zdjęcia jedzenia, są miłośnikami fotografii spod znaku #Foodporn i często przeglądają tego typu treści np. na Facebooku lub Instagramie. Program pozwala upiększać fotografie posiłków i nadawać im kolorytu.

Galeria programu

W aplikacji znajdziemy kilkanaście różnych filtrów, które pozwolą upiększyć zdjęcia potraw i napojów. Dzięki nim możemy np. sprawić, że kolory na zdjęciu staną się nieco bardziej żywe lub stonowane. Filtry możemy włączyć na dwa sposoby: przesuwając palcem po ekranie od lewej do prawej strony lub klikając w ikonę widoczną w prawym dolnym rogu ekranu, po włączeniu której ikony filtrów będą na stałe widoczne na ekranie urządzenia.

Program pozwala też wybrać proporcje fotografii, a do wyboru mamy dwie opcje: 1:1 lub 3:4. Za pomocą Foodie włączymy też lampę błyskową aparatu, jeśli to konieczne, możemy też skorzystać z efektu rozmazania tła, dzięki któremu na zdjęciu lepiej wyeksponowany będzie produkt widoczny na pierwszym planie. Zdjęcia możemy robić za pomocą migawki aparatu wbudowanej w program lub wgrać do edycji te fotografie, które przechowujemy w pamięci smartfonu lub tabletu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.