r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Mouse Auto Clicker 3.8.5

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Mouse Auto Clicker to program, który służy do zautomatyzowania procesu klikania myszą lub wciskania przycisków klawiatury.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i oferuje zaledwie jedno okno, gdzie mamy dostęp do wszystkich ustawień oferowanych przez Free Mouse Auto Clicker. Możemy ustalić w jakich odstępach czasowych mają być wykonywane poszczególne kliknięcia myszą (z dokładnością co do jednej setnej sekundy), zdefiniować jaki przycisk ma odpowiadać za wykonywanie danej akcji (np. lewy przycisk myszy to pojedyncze kliknięcie), a nawet skorzystać ze skrótów klawiaturowych.

Free Mouse Auto Clicker został przygotowany z myślą o osobach, które wykonują rozmaite czynności na komputerze wymagające jedynie monotonnego klikania czy też wciskania odpowiednich przycisków na klawiaturze. Można z niego korzystać jednak nie tylko w codziennej pracy, ale także podczas rozrywki – np. w grach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 03.09.2017 16:28

JA XD (niezalogowany): ja mam to zainstalowane od 2 miesięcy i nic sie nie popsuło więc :V

  #5 10.07.2017 15:18

ja mam GData i McAfee. (tata je zainstalował)

  #4 02.07.2017 21:05

to jest bez wirusa?

  #3 01.03.2017 22:18

Witam!
Chciałem zaprezentować swój program o nazwie Auto Mouse Clicker (AMC).
Program oferuję klikanie myszko w losowe miejsce (rysujemy kwadrat kursorem na ekranie a kursor sam sobie wybiera gdzie kliknie w obrębie tego kwadratu)
Możemy również ustalić co do milisekundy czas kliknięcia lub też ustalić losowanie czasu np losujemy przedział czasu od 1 do 5 sekund.
Ponadto program oferuję "sekwencje" tzn klikamy tu tu tu tu tu i znów pętla tu tu tu tu... program obsługuję każdy klawisz myszki :)

https://sourceforge.net/projects/auto-mouse-clicker-amc/

PS. program tworzony na potrzeby botowania gier ViaaWWW i jest całkowicie darmowy :)

  #2 18.12.2016 12:41

Jeżeli nie wiesz, podaj swój antywirus pod moim komentarzem. Jeżeli używasz któryś z tych wymienionych, usuń i zainstaluj lepszy

  #1 18.12.2016 00:05

Takie pewne pytanie/prosba do tych co to sie znają.
Pobrałem ten plik, lecz skanując go, wyszla masa wirusuw, jestem świadom tego, że plik tego typu może posiadac jakieś ściezki kture mogłyby być wykrywane jako wirus, jednak ja sie nie znam, wiec czy ktos {kto się naprawdę zna} mógłby zerknąć na to {zaraz podam link} i powiedzieć czy wsrud tego, jest jakiś wirus ktury działałby inaczej niz ten program/nie pożądanie.

https://virustotal.com/it/file/62be7773147003f7c5dfc7c34f8a86e4a11eca884cf560dcf.../

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.