r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Mouse Auto Clicker 3.8.1

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Free Mouse Auto Clicker to program, który służy do zautomatyzowania procesu klikania myszą lub wciskania przycisków klawiatury.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i oferuje zaledwie jedno okno, gdzie mamy dostęp do wszystkich ustawień oferowanych przez Free Mouse Auto Clicker. Możemy ustalić w jakich odstępach czasowych mają być wykonywane poszczególne kliknięcia myszą (z dokładnością co do jednej setnej sekundy), zdefiniować jaki przycisk ma odpowiadać za wykonywanie danej akcji (np. lewy przycisk myszy to pojedyncze kliknięcie), a nawet skorzystać ze skrótów klawiaturowych.

Free Mouse Auto Clicker został przygotowany z myślą o osobach, które wykonują rozmaite czynności na komputerze wymagające jedynie monotonnego klikania czy też wciskania odpowiednich przycisków na klawiaturze. Można z niego korzystać jednak nie tylko w codziennej pracy, ale także podczas rozrywki – np. w grach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.12.2016 12:41

Jeżeli nie wiesz, podaj swój antywirus pod moim komentarzem. Jeżeli używasz któryś z tych wymienionych, usuń i zainstaluj lepszy

  #1 18.12.2016 00:05

Takie pewne pytanie/prosba do tych co to sie znają.
Pobrałem ten plik, lecz skanując go, wyszla masa wirusuw, jestem świadom tego, że plik tego typu może posiadac jakieś ściezki kture mogłyby być wykrywane jako wirus, jednak ja sie nie znam, wiec czy ktos {kto się naprawdę zna} mógłby zerknąć na to {zaraz podam link} i powiedzieć czy wsrud tego, jest jakiś wirus ktury działałby inaczej niz ten program/nie pożądanie.

https://virustotal.com/it/file/62be7773147003f7c5dfc7c34f8a86e4a11eca884cf560dcf.../

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.