Free YouTube to MP3 Converter Free YouTube to MP3 Converter 4.3.36.1203

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free YouTube to MP3 Converter to darmowe narzędzie przeznaczone do pobierania klipów z serwisu YouTube i zapisywania ścieżki dźwiękowej do formatu MP3.

Opisywana aplikacja charakteryzuje się banalną obsługą oraz dużą szybkością działania. Po uruchomieniu Free YouTube to MP3 Convertera wystarczy, że wkleimy w głównym jego oknie link do materiału wideo na YouTubie i ewentualnie zdefiniujemy lokalizację, w której zostanie zapisany pobrany plik MP3. Aplikacja domyślnie oferuje jako format wyjściowy właśnie MP3, jednak nie jest on jedynym wspieranym.

Jak już zostało wspomniane, aplikacja bardzo dobrze radzi sobie z pobieraniem pojedynczych klipów wideo. Nie inaczej jest w przypadku całych list odtwarzania (playlist). Free YouTube to MP3 Converter pozwala na konwertowanie wielu materiałów wideo do postaci plików audio i to nawet w oryginalnej jakości, bez jakiejkolwiek konwersji.

Program poza formatem MP3 wspiera także AAC, OGG, M4A oraz bezstratne FLAC i WAV.

Kluczowe cechy programu:

  • pobieranie i konwersja klipów z YouTube za darmo
  • banalna obsługa i szybkość działania
  • wsparcie dla wielu popularnych formatów wyjściowych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

BRAK W DARMOWEJ WERSJI!
KUP PREMIUM by używać funkcjonalności typu pobranie playlisty czy coś lepszego od 128 kb/s
ocena użytkownika
18.02.2020 18:10 • Recenzja do wersji 4.3.11.212

Aplikacja ma zablokowane z 90% funkcji. Darmowa wersja więc jest bezużyteczna - bez instalacji i zgadzania się na jakieś warunki można użyć jakiegoś online convertera - wszak wyjdzie tak samo słaba jakość audio. Nie polecam, szkoda transferu na to.