GG GG

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

GG to mobilna wersja komunikatora znanego także jako Gadu-Gadu. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze elementy znane z wersji komputerowej. Pozwala na rozmowę ze znajomymi, a także zapewnia dostęp do archiwum.

Obsługa oficjalnej aplikacji GG nie nastręcza problemów, głównie dzięki wygodnemu i intuicyjnemu interfejsowi podzielonemu na zakładki przeznaczonymi do innych zadań. Znajdziemy w nim listę kontaktów, wyświetlającą statusy, opisy i awatary, listę rozmów i powiadomień. Ciekawą opcją jest integracja z internetowym dyskiem GG.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w styl nowego, płaskiego iOS. Co ciekawe, w przeciwieństwie do desktopowego odpowiednika, aplikacja w zasadzie nie posiada reklam. Widzimy je czasami, rzadko podczas uruchamiania, lecz w innych wypadkach nie męczą użytkowników. Niestety zawodzi stabilność działania programu. Aplikacja potrafi się restartować, a niektóre opcje programu odmawiają posłuszeństwa. Niestety kolejne aktualizacje nie rozwiązują wszystkich problemów. GG dla iOS dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!