GG 4.9.3

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

GG to mobilna wersja komunikatora znanego także jako Gadu-Gadu. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze elementy znane z wersji komputerowej. Pozwala na rozmowę ze znajomymi, a także zapewnia dostęp do archiwum.

Obsługa oficjalnej aplikacji GG nie nastręcza problemów, głównie dzięki wygodnemu i intuicyjnemu interfejsowi podzielonemu na zakładki przeznaczonymi do innych zadań. Znajdziemy w nim listę kontaktów, wyświetlającą statusy, opisy i awatary, listę rozmów i powiadomień. Ciekawą opcją jest integracja z internetowym dyskiem GG.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w styl nowego, płaskiego iOS. Co ciekawe, w przeciwieństwie do desktopowego odpowiednika, aplikacja w zasadzie nie posiada reklam. Widzimy je czasami, rzadko podczas uruchamiania, lecz w innych wypadkach nie męczą użytkowników. Niestety zawodzi stabilność działania programu. Aplikacja potrafi się restartować, a niektóre opcje programu odmawiają posłuszeństwa. Niestety kolejne aktualizacje nie rozwiązują wszystkich problemów. GG dla iOS dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GG już ma nowego właściciela

84
30.10.2015  •  Anna Rymsza

Komunikator GG, czyli wysłużone Gadu-Gadu, nie czekało długo, aż znajdzie się chętny, by go kupić. Nowym właścicielem programu jest fundusz Xevin Investments. Na razie nie wiemy, jaka przyszłość czeka jeden z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów. Nowy właściciel ma przedstawić strategię jego rozwoju dopiero za kilka miesięcy. Likwidacja spółki GG Network jest podobno zabiegiem formalnym i na razie nie ma planów, by zakończyć rozwijanie komunikatora lub wyłączyć serwery. Użytkownicy raczej nie mają powodów, by obawiać się, że ich ulubione słoneczko zgaśnie. Spółka GG Network,…

GG zawsze pod ręką dzięki wtyczce dla Chrome

55
18.09.2015  •  Anna Rymsza

Jeśli jeszcze nie dałeś się porwać komunikatorowi Facebooka czy Hangoutom i wciąż korzystasz z poczciwego GG, z pewnością dostałeś dziś wiadomość o dostępności rozszerzenia GG dla przeglądarki Chrome. Twórcy komunikatora starają się szerzej informować o jej dostępności, choć wcale nie jest dostępna od wczoraj. GG Plugin można znaleźć w Chrome Web Store, skąd można ją łatwo zainstalować. Po dodaniu jej do przeglądarki zostaniemy poproszeni o logowanie w webowym GG. Rozszerzenie dodaje do przeglądarki niewielki przycisk ze słoneczkiem, który pokaże liczbę nieprzeczytanych wiadomości i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu