GIPHY. All the GIFs GIPHY. All the GIFs version 4.0.2

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

GIPHY. All the GIFs to aplikacja, w której znajdziemy tysiące zabawnych animacji GIF dostępnych w serwisie internetowym Giphy.com. Program pozwala łatwo dzielić się treściami w mediach społecznościowych lub za pomocą komunikatorów internetowych.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo GIF-ów, nawiązujących m.in. do popularnych filmów i seriali, memów, emocji, zwierząt i wiele, wiele innych. Animacje są pogrupowane tematycznie, ale można też wyszukać je ręcznie, używając wbudowanej w program wyszukiwarki. Domyślnie w aplikacji jest też włączony tryb auto play, dzięki któremu od razu po uruchomieniu programu można podejrzeć, jaka jest treść danego GIF-a.

Pod każdą animacją znajdziemy przyciski do udostępniania, osobno dla e-maila, Facebooka, Facebook Messengera, Twittera, Instagrama i Pinteresta. Ponadto, za pomocą jednego kliknięcia można wygenerować link do pliku GIF. To ułatwia dzielenie się treściami i pozwala ubarwić rozmowy, które prowadzimy przez internet. Ponadto, każdy GIF opatrzony jest tagami i zawiera długą listę podobnych animacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!