GIPHY. All the GIFs 2.7.1

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

GIPHY. All the GIFs to aplikacja, w której znajdziemy tysiące zabawnych animacji GIF dostępnych w serwisie internetowym Giphy.com. Program pozwala łatwo dzielić się treściami w mediach społecznościowych lub za pomocą komunikatorów internetowych.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo GIF-ów, nawiązujących m.in. do popularnych filmów i seriali, memów, emocji, zwierząt i wiele, wiele innych. Animacje są pogrupowane tematycznie, ale można też wyszukać je ręcznie, używając wbudowanej w program wyszukiwarki. Domyślnie w aplikacji jest też włączony tryb auto play, dzięki któremu od razu po uruchomieniu programu można podejrzeć, jaka jest treść danego GIF-a.

Pod każdą animacją znajdziemy przyciski do udostępniania, osobno dla e-maila, Facebooka, Facebook Messengera, Twittera, Instagrama i Pinteresta. Ponadto, za pomocą jednego kliknięcia można wygenerować link do pliku GIF. To ułatwia dzielenie się treściami i pozwala ubarwić rozmowy, które prowadzimy przez internet. Ponadto, każdy GIF opatrzony jest tagami i zawiera długą listę podobnych animacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w Viberze: dostępna obsługa GIF-ów i tworzenie kopii zapasowych rozmów

17
07.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Jeśli używacie komunikatora Viber na urządzeniu z Androidem lub iOS–em, czekają na Was ciekawe nowości. W zaktualizowanej wersji aplikacji pojawiła się obsługa GIF–ów oraz możliwość tworzenia kopii zapasowej rozmów prowadzonych za pomocą Vibera. GIF-y powoli, ale konsekwentnie podbijają komunikatory. Animacje tego typu coraz częściej pojawiają się na Facebooku, Twitter do okna tworzenia nowego wpisu dodał mechanizm wyszukiwania i umieszczania GIF-ów, powstają też serwisy internetowe poświęcone tylko tego typu treściom, np. GIPHY (Android, iOS). Twórcy Vibera dostrzegli ten trend i…

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
30.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji