reklama

GOM Video Converter 2.0.1.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GOM Video Converter (dawniej GOM Encoder) jest funkcjonalnym i jednocześnie prostym w obsłudze narzędziem, pozwalającym na konwertowanie plików wideo do formatów zgodnych z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami multimedialnymi, konsolami do gier oraz wieloma innymi urządzeniami.

Program stworzony został przez autorów popularnego odtwarzacza GOM Player. Obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, pozwalając tym samym na konwertowanie filmów dla m.in. takich urządzeń jak iPad, iPhone, iPod, Zune HD, Blackberry, Sony PS3, PSP, Samsung, Cowon, iRiver, telefonów z systemem Android i wielu innych. Podczas swojej pracy potrafi wykorzystać potencjał wielordzeniowych procesorów, znacząco skracając czas potrzebny na przekonwertowanie pliku.

GOM Video Converter doskonale nadaje się zarówno dla początkujących, jak również nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Umożliwia konwertowanie filmików z użyciem własnych ustawień lub predefinowanych w programie konfiguracji. W przypadku ręcznego dostrajania poszczególnych opcji użytkownik ma możliwość wyboru kodeków audio i wideo, wyjściowej rozdzielczości, korekty podstawowych parametrów obrazu (jasność, kontrast, saturacja i nasycenie), nałożenie prostych efektów (m.in. wyostrzanie, rozmycie, odbicie itp) oraz normalizacji dźwięku.

Poza sporymi możliwościami konfiguracji kolejną zaletą GOM Video Converter jest zestaw dodatkowych funkcji, które często okazują się przydatne, a w większości przypadków nie są dostępne w konkurencyjnym oprogramowaniu. Wśród nich wymienić należy narzędzia, pozwalające na przekonwertowanie jedynie wybranego fragmentu filmu oraz nakładanie na niego napisów i własne loga. Dodatkowo program oferuje funkcje podziału materiału wideo na części o odpowiednim rozmiarze lub czasie trwania.

Obsługiwane formaty

  1. Wejściowe: FLV, MP4, OGM, WMV, AVI, MKV, QuickTime, MPEG-1/2, 3GP, RealMedia;
  2. Wyjściowe: AVI, FLV, MP4, WMV, OGM, SWF, BGM;

Ograniczenia wersji testowej

  1. Wymagane jest aktywne połączenie z Internetem podczas każdego uruchomienia programu;
  2. Znak wodny osadzany jest na każdy konwertowany film;
  3. Niedostępna funkcja dzielenia filmu w oparciu o procent czasowy;
  4. Wymagana instalacja każdej aktualizacji dla programu;
  5. Wartość bitrate w przypadku pracy z plikami MP3 jest stała i wynosi 128kbps;
  6. Zablokowana opcja tworzenia plików MP3 podczas konwersji plików AVI do formatu FLV;
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   12 #8 01.11.2017 00:23

ale to gunwo :P
dajcie szansę 'xmedia recode'

juta   19 #7 12.02.2017 07:32

@marekvite (niezalogowany): Dzięki za ostrzeżenie. Widać że i tak leży.

  #6 10.02.2017 02:42

@petrasck: GOM Video Converter 1.1.1.69 - Odradzam uruchamianie tego śmiecia !!!. Zawiesza losowo wszystkie Windows !!! Problemy z usunięciem !!!

petrasck   5 #5 18.12.2014 12:15

I tak najlepszy jest WinAVI Video Converter !

  #4 28.12.2012 10:10

Panie "Smut" zamiast krytykować tych co mają rację "...i wrzucać bezproduktywne komentarze...()...redakcji portalu wystarczy zwrócić uwagę na błędy/niedostatki poprzez mail kontaktowy..."

  #3 10.03.2011 13:53

Panowie Sonn i PanDarek, zamiast narzekać i wrzucać bezproduktywne komentarze wystarczyło zajrzeć na stronę producenta podaną w metryczce po prawej stronie zdjęcia aplikacji i przekonać się, że licencja jest przejrzysta (jednorazowy zakup bez ograniczeń czasowych, możliwość użytku w firmie), koszt niski (http://encoder.gomlab.com/eng/overview/buy.php), a pełne specyfikacje podane (http://encoder.gomlab.com/eng/overview/spec.php).

A redakcji portalu wystarczy zwrócić uwagę na błędy/niedostatki poprzez mail kontaktowy, zamiast narzekać przed tłumem odwiedzających.

Amatorzy.

  #2 21.01.2011 21:40

konwertowanie plików wideo do formatów zgodnych z telefonami komórkowymi - to gdzie jest 3GP bo to najpopularniejszy format w telefonach?????

  #1 07.10.2010 13:35

A gdzie informacja o licencji programu ???
Mam pobierać w ciemno ???

reklama