Amazon Prime Video: jak zrezygnować?

Amazon Prime Video: jak zrezygnować?19.08.2022 10:30
Jak zrezygnować z Amazon Prime Video?
Jak zrezygnować z Amazon Prime Video?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Tomasz Bobusia

Amazon Prime Video wyróżnia się niską ceną oraz dużym wyborem oryginalnych treści VOD, ale mimo to niektórzy użytkownicy nie są zadowoleni z subskrypcji. Jak zrezygnować z Amazon Prime Video? Wyjaśniamy.

Amazon Prime Video pod względem zawartości nie może równać się z Netfliksem czy HBO Max. Mimo to platforma wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników, w tym miłośników seriali takich jak "The Boys" czy "Koło czasu". Jeśli i Wy znajdujecie się w tym gronie, ale planujecie zrezygnować z subskrypcji, to dobrze trafiliście. Krok po kroku wyjaśniamy, jak zrezygnować z Amazon Prime Video.

Jak zrezygnować z Amazon Prime Video?

Po zalogowaniu do platformy Amazon Prime Video należy kliknąć w nazwę użytkownika w prawym, górnym rogu ekranu i na wyświetlonej liście wybrać przycisk "Konto i ustawienia". Pojawi się menu, które odeśle nas do głównej strony Amazon, gdzie dokonuje się wszystkich operacji związanych z płatnościami.

W ustawieniach konta Amazon znajdują się najważniejsze informacje o ostatnim okresie korzystania z subskrypcji, w tym liczba obejrzanych produkcji. Na górnym pasku po prawej stronie należy kliknąć w przycisk "subskrypcja Prime", a następnie dwukrotnie potwierdzić jej anulowanie.

  • Amazon Prime Video - podsumowanie planu Prime
  • Amazon Prime Video - menu umożliwiające anulowanie subskrypcji
  • Amazon Prime Video - anulowanie subskrypcji
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Tomasz Bobusia
[1/3]
Amazon Prime Video - podsumowanie planu Prime

Amazon oferuje dwie możliwości: natychmiastowe anulowanie subskrypcji i zwrot części jej kosztów wprost proporcjonalnych do niewykorzystanego okresu oraz rezygnację po zakończeniu wykupionego okresu. Wybór opcji zależy rzecz jasna od preferencji użytkownika. Po podjęciu decyzji trzeba ostatni potwierdzić, że naprawdę chcemy zrezygnować z usługi.

To tyle. Rezygnacja z Amazon Prime Video jest nie tylko prosta i szybka, ale też, jeśli wybierzemy opcję natychmiastowego rozwiązania współpracy, odzyskamy część kosztów subskrypcji. Oczywiście w każdej chwili możemy ponownie skorzystać z usługi i na nowo rozpocząć subskrypcję Amazon Prime Video.

Tomasz Bobusia, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)