GPS Sports Tracker PL GPS Sports Tracker PL 3.1.4

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

GPS Sports Tracker PL to polska aplikacja mobilna dla urządzeń z Androidem, która kierowana jest do wszystkich osób chcących zadbać o swoją formę i zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki niej możliwe jest rejestrowanie swoich aktywności oraz generowanie statystyk zawierających wiele przydatnych dla użytkownika informacji.

Co potrafi GPS Sports Tracker PL?

Aplikacja stworzona została z myślą o osobach, w życiu których istotnym elementem jest aktywność fizyczna. Niezależnie od poziomu zaawansowania czy typu preferowanej aktywności daje możliwość łatwego i wygodnego rejestrowania wszelakich treningów oraz informacji o dystansie, ilości kroków, średniej prędkości, spalonych kaloriach czy innych danych w trakcie np. jazdy na rowerze, biegania czy zwykłego spaceru.

GPS Sports Tracker PL do działania wykorzystuje moduł GPS w urządzeniu mobilnym, dając możliwość śledzenia postępów na Mapach Google czy OpenStreetMap. Program umożliwia głosowe informowanie (TTS) o postępach treningu, ustalanie celów treningów, przeglądanie ich historie, tworzenie harmonogramu ze statystykami czy dodawanie na mapę wykonanych w trakcie aktywności zdjęć. Aplikacja wspiera Android Wear i pozwala na import/eksport śladów GPS w formacie GPX i TCX.

Lista wspieranych aktywności

bieganie, chodzenie (Spacer), jazda na rowerze, Nordic Walking, pływanie, jazda górska na rowerze, narciarstwo biegowe, piesze wędrówki, kajakarstwo, jazda na rolkach, wioślarstwo, jazda na deskorolce, łyżwiarstwo, narciarstwo zjazdowe, snowboard, rakiety śnieżne, wchodzenie po schodach, kazda na wózku, jazda na motocyklu, jazda na hulajnodze, Stand Up Paddling (SUP), jazda konna

Kluczowe cechy aplikacji:

  • wygodna aplikacja do zarządzania aktywnością fizyczną
  • rejestrowanie, planowanie, przeglądanie treningów
  • szczegółowe statystyki treningów
  • głosowe informacje o postępach w trakcie aktywności
  • spora ilość wspieranych aktywności
  • za darmo i po polsku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!