GPS Track Editor 1.15.141 Beta

Strona główna Windows Akcesoria Mapy i nawigacja GPS
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GPS Track Editor to jedno z najlepszych narzędzi do edycji tras zapisanych przez system GPS.

Program daje możliwość podglądu oraz modyfikowania ścieżek GPS zapisanych przez wiele urządzeń - smartfonów, tabletów i innych, wyposażonych w moduł GPS. Z jego pomocą uzyskamy podgląd przebytej trasy wraz z szczegółowymi informacjami o jej długości, prędkości oraz czasie trwania.

GPS Track Editor doskonale sprawdza się podczas korygowania nieprecyzyjnych danych, wynikających m.in. z różnego rodzaju zakłóceń sygnału GPS. Większość odchyleń jest korygowana automatycznie, jednak użytkownik może także ręcznie edytować poszczególne punkty trasy, a także dodawać nowe, poprawiając tym samym szczegółowość ścieżki. Jako podkład do modyfikacji służy mapa OpenStreetMap. W programie nie zabrakło również funkcji łączenia i zapisywania w jednym pliku wielu ścieżek, a także ich dzielenia.

Edytor obsługuje ścieżki zapisane przez różnego rodzaju urządzenia w formatach GPX, NMEA oraz Magellan SD. Z poziomu ustawień użytkownik ma możliwość zmiany m.in. jednostek oraz formatów prezentowanych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 30.03.2014 12:00

@luki30210: sygic nie znam, ale z pewnością może to zrobić TrekBuddy. do tego, przy użyciu MobileAtlasCreator można przygotować sobie mapy offline. warto poczytać: http://www.dobreprogramy.pl/TrekBuddy-mapy-offline-w-telefonie,Blog,26680.html

zbig4piano   2 #2 07.04.2013 02:11

Świetny program, właśnie takiego potrzebowałem, który poprawiał by mi niedoskonale zapisane położenia w aplikacji na Androida `Moje trasy`. Pozwala mi też, poprawione, udostępniać innym. Przydało by się polskie tłumaczenie, choć obsługa jest intuicyjna.

luki30210   5 #1 06.04.2013 19:52

Czy tym programem da się stworzyć własną trasę i jakoś otworzyć ją na androidowej aplikacji "Sygic"? Jeśli nie to czy jest jakiś program który to potrafi?