GPS Track Editor GPS Track Editor 1.15.141 Beta

Strona główna Windows Akcesoria Mapy i nawigacja GPS
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GPS Track Editor to jedno z najlepszych narzędzi do edycji tras zapisanych przez system GPS.

Program daje możliwość podglądu oraz modyfikowania ścieżek GPS zapisanych przez wiele urządzeń - smartfonów, tabletów i innych, wyposażonych w moduł GPS. Z jego pomocą uzyskamy podgląd przebytej trasy wraz z szczegółowymi informacjami o jej długości, prędkości oraz czasie trwania.

GPS Track Editor doskonale sprawdza się podczas korygowania nieprecyzyjnych danych, wynikających m.in. z różnego rodzaju zakłóceń sygnału GPS. Większość odchyleń jest korygowana automatycznie, jednak użytkownik może także ręcznie edytować poszczególne punkty trasy, a także dodawać nowe, poprawiając tym samym szczegółowość ścieżki. Jako podkład do modyfikacji służy mapa OpenStreetMap. W programie nie zabrakło również funkcji łączenia i zapisywania w jednym pliku wielu ścieżek, a także ich dzielenia.

Edytor obsługuje ścieżki zapisane przez różnego rodzaju urządzenia w formatach GPX, NMEA oraz Magellan SD. Z poziomu ustawień użytkownik ma możliwość zmiany m.in. jednostek oraz formatów prezentowanych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!