GWX Control Panel GWX Control Panel 1.7.4.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GWX Control Panel to darmowy program, dzięki któremu możemy skonfigurować i wyłączyć ikonę systemową "Uzyskaj system Windows 10" pojawiającą się na pasku zadań na komputerach z systemem Windows 7 lub Windows 8. Warto dodać, że aplikacja wcześniej była dostępna pod nazwą GWX Stopper.

Nie należy się jednak obawiać, że po skorzystaniu z kluczowej funkcji GWX Control Panel, czyli zlikwidowaniu informacji o możliwości pobrania systemu Windows 10, nie będziemy w stanie zainstalować nowej wersji "okienek", gdy się na to zdecydujemy. Program umożliwia przywrócenie ikony "Uzyskaj system Windows 10", więc bez problemu przeprowadzimy aktualizację Windows 7 lub Windows 8 do "dziesiątki".

GWX Control Panel, w odróżnieniu od wielu innych narzędzi tego typu, które przykładowo usuwają ikonę "Uzyskaj system Windows 10" jedynie tymczasowo (pojawia się ona znów po zrestartowaniu komputera), usuwa ją na stałe w bezpieczny sposób. Niektóre aplikacje ingerują bowiem w działanie usługi Windows Update i mogą pozbawić użytkownika możliwości instalowania aktualizacji do Windows 7 lub Windows 8.

Wielu użytkowników powinno docenić również fakt, że GWX Control Panel jest dostępny w formie samodzielnego pliku wykonywalnego i nie wymaga instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, rozmiar instalki
brak
ocena użytkownika
25.05.2016 13:31 • Recenzja do wersji 1.7.4.1

Mały i prosty program który skutecznie pomoże wyłączyć ikonę systemową "Uzyskaj system Windows 10". Obecnie program działa bez zarzutu - spełnia swoje zadanie. Plus za prosty interfejs i mały rozmiar instalki.