r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Galaxy C10: Samsung nie wytrzymał i także sięgnie po 3 obiektywy

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Najnowsze i najcudowniejsze dziecko Samsunga, czyli Galaxy S8, w przeciwieństwie do wielu swoich oponentów, nie ma podwójnej kamery z tyłu. Nie przeszkadza mu to w robieniu jednych z najlepszych zdjęć wśród smartfonów. Jednak Samsung zmuszony oferować co najmniej te same możliwości, co konkurencja z Androidem, może niebawem wypuścić model z podwójną kamerą i to szybciej niż się tego spodziewaliśmy.

LG G6, Huawei P10, a także Xiaomi Mi6, czyli tegoroczni konkurenci Samsunga z linii Galaxy S, posiadają trzy obiektywy – jeden z przodu i dwa z tyłu. Wcale nie musi to oznaczać, że zapewniają lepsze zdjęcia. Jednakże dla potencjalnych klientów, tych nie będących na bieżąco z każdą premierą nowego smartfona, dwa obiektywy mogą wyglądać bardziej atrakcyjnie. W związku z tym, przecieki dotyczącego Galaxy Note’a 8 mówią, że zapewni od podwójną kamerę z tyłu.

Uważano, że to właśnie Galaxy Note 8 będzie pierwszym smartfonem Samsunga z trzema obiektywami. Może być jednak inaczej i funkcja mająca być początkowo zarezerwowana wyłącznie dla przedstawiciela topowej serii, trafi najpierw do innego modelu. Smartfonem, który wyprzedzi kolejne wcielenie Note’a, ma być Galaxy C10. Nie będzie to urządzenie z najwyższej półki, bowiem zastosowany w nim procesor to Snapdragon 660.

r   e   k   l   a   m   a

Jak donosi serwis SamMobile, Samsung ma wypuścić dwie wersje Galaxy C10 – standardową (SM-9100) oraz C10 Plus (SM-9150/9158). Oba mają zaoferować aż 6 GB, co jest bardzo prawdopodobne, zeszłoroczny C9 Pro także oferował 6 GB RAM.

Niestety, seria Galaxy C może nie trafić do Europy czy Stanów Zjednoczonych. Skierowana jest ona na rynki rozwijające się. Jeśli faktycznie nie dostaniemy C10, to na podwójną kamerę i 6 GB RAM od Samsunga, będziemy musieli poczekać do premiery Galaxy Note 8.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.