r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gardenphilia Designer 2.1

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów

Gardenphilia Designer to program do projektowania ogrodów i terenów zielonych, przygotowany przez polską firmę i zawierający katalog roślin z polskich hodowli. Program umożliwia wykonanie projektu i pozwala przygotować koncepcyjny rzut z góry, projekt techniczny, wizualizację 3D, a także zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie.

Galeria programu

Gardenphilia Design zawiera bazę 7200 tysięcy roślin w postaci akwarelowych, ręcznie malowanych tekstur. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i pozwala szybko i łatwo przygotować projekty terenów zielonych. W czasie rzeczywistym można symulować wzrost roślin, kwitnienie, opadanie liści i zmiany zacienienia terenu dookoła nich. Przy zmianie daty i pory dnia program potrafi zademonstrować, jak ogród będzie wyglądał w różnych porach roku.

Program w pełnej wersji ma możliwość importowania plików w formatach COLLADA DAE (między innymi ze Sketchupa), 3DS i OBJ. Moduł rysowania pozwala w projektach umieszczać także małe formy architektoniczne.

Wersja demonstracyjna programu dostępna jest jako darmowy zakup (po przejściu przez formularz ukaże się odnośnik do pobrania). Można z niej korzystać po zalogowaniu na konto testowe (login: test, hasło: test). Program w wersji demonstracyjnej pozwala utworzyć tylko jeden projekt i pokazuje znak wodny na grafikach. By uruchomić program potrzebne jest środowisko Adobe AIR.

Program można też przetestować online na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dostępna wersja online, estetyczny interfejs i grafika, kompatybilność z popularnymi formatami 3D
ogromna ilość funkcji może nieco przytłoczyć początkującego użytkownika, choć jest to raczej plus ;)
ocena użytkownika

Przydatna aplikacja dla profesjonalistów i zapalonych amatorów jako narzędzie do projektowania, komunikacji wizualnej i zarządzania ogrodem.

08.07.2016 16:41 | Recenzja do wersji 2.0.27

Komentarze

0 nowych
FeelGreen   1 #3 12.07.2016 02:04

Genialny program, umożliwiający stworzenie pięknego projektu:) Nowoczesny, bardzo funkcjonalny i intuicyjny. Projektujesz w 2D, a jednocześnie powstaje projekt techniczny, wizualizacja, zestawienie roślin i materiałów. Niesamowita biblioteka ręcznie rysowanych roślin :). Możliwość ukazania zmian sezonowych oraz zmian zacienienia. Co naprawdę robi wrażenie ! Gorąco polecam Wszystkim !!

  #2 05.07.2016 21:29

Zajebisty program. Naprawdę warto ! Podziwiam takie innowacyjne projekty :)

  #1 27.06.2016 11:47

Świetny, profesjonalny program do projektowania ogrodów. Posiada przyjazny interfejs oraz bogatą bibliotekę roślin. Piękna grafika, ręcznie, starannie i z wyczuciem malowane rośliny, drzewa. Polecam zarówno architektom krajobrazu jak i pasjonatom, właścicielom przydomowych ogrodów :) Zapraszam do obejrzenia naszych realizacji http://wnetrzaplusogrody.pl/galeria-ogrody

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.