r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gboard – a new keyboard from Google 1.17.0

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury

Gboard to klawiatura od Google, opracowana na urządzenia z systemem iOS. Aplikację pomyślano w taki sposób, aby łączyła wprowadzanie tekstu z wyszukiwaniem informacji w usługach Google

Galeria programu

Aplikacja oferuje standardowe funkcje dostępne w oprogramowaniu tego typu, w tym pisanie za pomocą szybkiego przeciągnięcia palcem po ekranie urządzenia oraz uczenie się nawyków użytkownika dotyczących wprowadzania tekstu. Ponadto, słownik użytkownika jest synchronizowany w aplikacji GBoard z kontem Google.

Bardzo ciekawą funkcją programu GBoard jest połączenie go z wyszukiwarką. Aplikacja posiada stale widoczny klawisz z logo Google. Odnosi on do wyszukiwarki, który pozwala przeszukiwać zasoby informacyjne Google, w tym map, filmów i zdjęć, danych o pogodzie, newsów sportowych itp. Wyszukane treści są gotowe do wklejenia w treść wprowadzanej wiadomości. Ponadto, w aplikacji znajdziemy bardzo obszerną bazę animacji GIF, które można w szybki i wygodny sposób zawrzeć w e-mailu lub SMS-ie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Klawiatura Gboard na iOS-a z funkcją dyktowania i niespodzianką dla Polaków

27
OPROGRAMOWANIE 23.02.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Stworzona przez Google klawiatura Gboard zadebiutowała na urządzeniach z iOS, dopiero potem pojawiła się również w Google Play. Dziś dużą aktualizację, przynoszącą wartą uwagi paczkę funkcji, w tym dyktowanie głosowe, otrzymała właśnie edycja na mobilne urządzenia Apple. Ze względu na jedną nowość, nową wersją powinni zainteresować się przede wszystkim polscy użytkownicy. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 1.3.0 i jak najbardziej godna jest uwagi. Najważniejszym wprowadzonym elementem jest przed chwilą wspomniane dyktowanie tekstu. Pisanie głosowe dostępne jest bezpośrednio w Gboard…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.