GhostWriter GhostWriter 1.6.2

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GhostWriter – edytor Markdown, w którym zastosowano dwa ciekawe tryby mające wpłynąć na produktywność podczas pisania tekstów. Jeden polega na wyróżnianiu kolorystycznym najświeższego zdania z treści, zaś drugi wyłącza możliwość korzystania z klawiszy delete oraz backspace.

Takie podejście ma zmusić użytkownika najpierw do napisania treści, a dopiero potem interesowania się jej edycją i poprawkami. Ma to być bardziej produktywne od zajmowania się edycją na bieżąco, która może wybijać piszącego z rytmu. Obydwa tryby można w dowolnej chwili włączać i wyłączać, korzystanie z nich nie jest więc obowiązkowe.

Obok interesujących trybów GhostWriter pozostaje funkcjonalnym edytorem Markdown, w którym można samodzielnie kontrolować kolorystykę interfejsu, korzystać ze skrótów klawiszowych oraz analizować statystyki dokumentu czy sesji. Dostępna jest także nawigacja po dokumencie oraz podgląd efektu prac w HTML.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!