Glovo Glovo 5.110.0

Strona główna Android Zakupy Zamawianie jedzenia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Glovo to aplikacja, która została pobrana ze Sklepu Google Play ponad 30 milionów razy. Nic dziwnego, bo to właśnie dzięki niej kurier dostarczy ci pod same drzwi zamówiony produkt z wybranego sklepu lub pyszne jedzenie z ulubionej restauracji w mniej niż godzinę.

Na co masz ochotę? Czego potrzebujesz?

Właśnie wróciłeś z zakupów i przypomniałeś sobie, że mimo wydania kilkuset złotych nie kupiłeś tego, po co tak naprawdę pojechałeś do sklepu. Nie chcesz oczywiście znów się ubierać i odpalać auta, by wrócić do supermarketu. W takiej sytuacji możesz skorzystać z Globo, by zamówić mięso, owoce, warzywa, nabiał, słodycze, chipsy, napoje i wiele innych produktów.

Nie zamawiasz, ale wysyłasz?

Kurier Glovo może odebrać od ciebie wybraną rzecz, a następnie dostarczyć ją pod wskazany adres, więc nie musisz jechać na drugi koniec miasta, by przekazać coś rodzicom, przyjaciołom lub znajomym. Koszt dostawy, tak samo jak w przypadku zamówień ze sklepów i restauracji, uzależniony jest od długości trasy (im bliżej, tym taniej).

Jakie są ograniczenia?

Glovo nie dostarcza wszystkiego i w każdej ilości. Należy pamiętać o tym, że zamawiane produkty nie mogą ważyć więcej niż arbuz, a więc mniej więcej od ośmiu do dziewięciu kilogramów, a maksymalne wymiary paczki muszą wynosić 40 na 40 na 30 centymetrów. Nie zamówisz więc kilku zgrzewek wody, ale gotowe dania, kawę czy przekąski na imprezę – jak najbardziej!

Glovo działa w ponad 26 krajach i 200 miastach na całym świecie

Według informacji zawartych na oficjalnej stronie, Glovo jest dostępne również w Polsce w następujących miastach: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa i Wrocław.

Najważniejsze cechy:

  • zamów (prawie) wszystko z wybranych sklepów i restauracji
  • usługa dostępna w ośmiu miastach na terenie Polski
  • dostawa w mniej niż godzinę
  • śledzenie przesyłki w czasie rzeczywistym
  • płatność za pośrednictwem karty kredytowej
  • ponad 30 milionów pobrań!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wygodnie i szybko. Więcej możliwości niż inne aplikacje
Możliwe wycieki danych
ocena użytkownika
20.05.2020 01:19 • Recenzja do wersji 5.66.0

Miałem własnie przypadek (20.05.2020) skradzenia danych mojej karty kredytowej podpiętej w tej apce Glovo (mam iPhone8) i dokonanie moimi danymi nieautoryzowanych zakupów też z aplikacji Glovo ale zamówienie dostawy w Barcelonie (wyfiltrowałem na swoim koncie bankowym po "glovo" i mam kilkanaście transakcji na różne kwoty z tego miasta) w ostatnich kilkunastu dni na kwotę 4.394 zł. A jak na razie dokonałem 3 zamówień ze swojego konta na początku maja z Maka i tyle. Kartę zablokowałem i reklamuje.
Sprawdzajcie swoje wyciągi z kart kredytowych w bankach. Być może są jakieś włamy lub wycieki danych. Jestem informatykiem i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło a mam wszystko zabezpieczone podwójnie, łącznie z kompem.