Glovo Glovo wersja 6.60.0

Strona główna iOS Zakupy Zamawianie jedzenia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Glovo to aplikacja umożliwiająca zamawianie zakupów wraz z dostawą do domu – głównie żywności, ale nie tylko. Dzięki programowi można zamówić między innymi posiłek, produkty spożywcze czy leki, wybierając z szeregu znanych sieci, w tym między innymi sklepów Biedronka, czy restauracji McDonald's. Łącznie obsługiwanych jest 2700 partnerów.

Program cieszy się sporą popularnością głównie wśród osób dorosłych poniżej 35 roku życia. Podczas korzystania z Glovo warto mieć na uwadze, że koszt dostawy jest zależny od dystansu, jaki będzie musiał pokonać kurier. Kurierzy Glovo mogą także odebrać dowolny przedmiot od Ciebie i dostarczyć go pod wskazane miejsce – usługa nie musi być połączona z zakupami w restauracji czy sklepie spożywczym.

W jakich miastach działa Glovo?

W chwili tworzenia niniejszego opisu, Glovo działa w 30 miastach w Polsce, a są to: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Katowice, Sopot, Lublin, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Białystok, Rzeszów, Olsztyn, Opole, Płock, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Częstochowa, Bielsko-Biała, Rybnik, Kielce, Bytom, Tychy oraz Radom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!